За подготвителните контракции

  • 434
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 348
Здравейте   bouquet

Снощи ми започнаха болезнени контракции отначало нередовни, след това станаха точно на десет минути и така около два часа. Най-накрая пих едно но шпа и отшумяха. То е ясно, че фалшива тревога, аз таман се бях израдвала  Mr. Green, но се чудя колко време преди раждането се случва това. До сега все съм имала по някоя контракция, но никога така. Дали скоро ще дойде щъркела?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 334
индивидуална е продължителността на подготвителните контракций.При мен започнаха леки контракций в началото на 9-месец,а преносих.
Ти не го мисли,бебчо знае най-добре кога да излезне Wink
Леко раждане Hug

# 2
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
При първото ми раждане контракциите започнаха 3 дни преди да родя (и не спряха до края), а при второто - замалко да си родя вкъщи Joy- нямаше никакви подготвителни контракции. Сина ми се роди 9 дни преди термин, а дъщеря ми - точно на термина.
Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане и скоро да гушкаш малко сладко бебче  love001

# 3
  • Мнения: 3 092
Контракциите започнаха на 6-ти ноща , на 7-ми отидох в Шейново защото преносвах а не защото инах контракции мислех че тази тъпа болка от вечерта е просто тежест какъв срам Embarassed Embarassed Embarassed и на 8-ми сутринта родих GrinningЛеко раждане! Grinning

# 4
  • Мнения: 6 461
Всако раждане е индивидуално . Peace
Бебчо знае кога да излезе Grinning
Леко раждане Peace

# 5
  • Мнения: 4 806
няма правило. Наслаждавай се на последни дни бременност, събирай впечатления, че скоро, ама много скоро ще свършат и ще те залее нова вълна емоции. Леко приключване на бременността ти пожелавам.

# 6
Имах подготвителни контракции още в на4алото на 9-ти месец а преносих с 6 дни.Не се притеснявай бебо най-добре знае кога да излезе ти само си по4ивай.Желая ти вси4ко най,най и да гушнеш едно здраво и красиво беб4е smile3525

Общи условия

Активация на акаунт