Нормално ли е ако пропуска хранене?

  • 2 509
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Тая сутрин в 10 ми е изял 110 АМ и после в 11,30 40г пюре.
В 2 се опитах да дам пак АМ,грам не иска, даже бута биберона, пробвах в 2,30 , 3, 3.30....не.
А в 5,30-6 давам каша.
Какво да правя? Нормално ли е да пропуска ядене?

# 1
  • Мнения: 27 524
Колко пъти на ден досега е яла?

По принцип е нормално, да  Peace

Криско като започна 4-ти месец мина на 3 хранения  Confused

# 2
  • Мнения: 407
И бебка не яде винаги когато трябва, така че спокойно.

# 3
  • Мнения: 422
Досега сме на 5 хранения през около 3,5-4 4аса
Аз ако беше ял нормално в 10 сигурно нямаше толкова да се притеснявам, ама изяде 110.
4ак пък толкоз ли не огладня до 4  Thinking

# 4
  • Мнения: 4 578
ох и аз много се дразня когато пропуска хранене нестига че от 6-тият месец сме на 4 кратно , ами и ако пропусне  1 на нищо не прилича
ама и те са си човеци един ден им се яде много друг път не толкова на периоди
така че  е нормално

# 5
  • Мнения: 419
И Вилин 4есто пропуска,но след това си наваксва.Не виждам при4ина да се притесняваш.

# 6
  • Мнения: 8 917
Нормално е - след това си наваксват Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 2 160
Нормално е. Да не би да са зъбки?? newsm78

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Криско като започна 4-ти месец мина на 3 хранения  Confused
Блонди а по колко изяждаше на тези хранения, че ние имаме сега голям проблем - не ще повече от 50-60 гр и аз се чудя дали да не увелича интервала м/у храненията. Педито много се притесни като разбра по колко малко ядем и ни прати на изследвания. Сега чакаме резултатите и ми е много притеснено Praynig

# 9
  • Мнения: 6 390
Тая сутрин в 10 ми е изял 110 АМ и после в 11,30 40г пюре.
В 2 се опитах да дам пак АМ,грам не иска, даже бута биберона, пробвах в 2,30 , 3, 3.30....не.
А в 5,30-6 давам каша.
Какво да правя? Нормално ли е да пропуска ядене?

Да нормално е, води се по детето си, не е нужно нищо да правиш  Wink

# 10
  • Мнения: 222
Сигурно е нормално, zа6тото при нас е ко6мар, яде само когато си поиска мляко и то първо 10 мин пла4е и тогаяа по4ва да су4е, а понякога въоб6те не засуква.Слу4и ми се и 8 4аса да не иска да яде, аз луднах.През 4ас бърках мляко тъп4ех в устата, тя бута и блъска и най накрая в 9 ве4ерта след много рев заспа и засука.Затова се принудих да я захраня с ка6и и плодове макар 4е мислех да иz4акам до на4алото на 6ти месец.Тях поне по ги яде.Така 4е спокойно, надявам се скоро да премине както при вас така и при нас.  bouquet

# 11
  • Мнения: 5 362
Нормално е - след това си наваксват
Те си знаят най-добре кога им се яде и кога не.

# 12
  • Мнения: 742
Нормално е - след това си наваксват Mr. Green

 Peace

# 13
  • Мнения: 962
И Мони пропуска хранения,така от 3-4 дни се храни само по 4 пъти дневно,на почти 5м.сме

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
На 5 месеца Иван иаше 6 хранения и не е пропускал хранене, но като чета мненията по горе виждам, че няма от какво да се притесняваш. Децата минават през такива периоди на злоядство  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт