Количка Chicco Duo-правилно ли съм се насочила?

  • 549
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 099
Моля споделете; хареса ми, че не е много натруфена, а коша за кола се монтира върху количката бързо и простичко...
Цената е 550 лв и ми се струва, че се рентира (предвид коша за колата, който е от 0-13 кг)

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 18:26 от ivonska

# 1
  • Мнения: 3 457
 я даи снимлка да я видим

# 2
  • Мнения: 1 881
Мисля, че тази става въпрос, няма друга подобна чиковска в този диапазон:)
За количка, различна от триколка, мисля, че е чудесна:)


http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=2608

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Мисля, че тази става въпрос, няма друга подобна чиковска в този диапазон:)
За количка, различна от триколка, мисля, че е чудесна:)


http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=2608

Това е количката, благодаря ти, Небесна!

Майчета, моля Ви ако имате впечатления - споделяйте ги преди да съм направила нещо, за което да съжалявам...  Praynig

# 4
  • Мнения: 1 104
На мен ми харесва. Една приятелка имаше същата и беше доволна. Каза ми, че единствено и е било трудно да се научи да завива, поне  в началото, но после всичко се е оправило. Харесва ми и това, че има и може да ползваш кошчето за кола, вместо да купуваш още един допълнителен аксесоар за бебчето.

# 5
  • софия
  • Мнения: 30
Хубава е,но не си заслужава парите.За тази сума можеш да си купиш 2 3 колички същто толкова добри .Така няма да ти омръзват и ще имаш колички за всички сезони с различна мобилност .Марката е по скоро изява на газария.

# 6
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Аз мисля, че количката е супер. Ние имаме на Чико Pick up, тя е почти същата като тази от снимката. Първо за колелата, противно на всички досега изказани мнения, аз мисля, че този тип колела са най-удобните. Две зими сме изкарали с тях и си вървят в снега супер добре, много са маневрени и количката е супер лесна и лека за управление. Големите гуми само на пръв поглед са по-стабилни, от наблюдения по други майки, намирам, че са сташно трудни за управление, може би най-вече защото не се въртят отпред и са по-тежки някакси, ако се въртят сигурно няма да е така. За коша, като кош, мисля, че си е достатъчно дебел за зимата, пак казвам, че сме изкарали с нея 2 зими и съм нямала никакъв проблем, много добре предпазва и от вятър. Друго невероятно предимство е големият кош отдолу за багажа, леле колко багаж и пренесла нашата количка.... Laughing.
Всъщност, единственият недостатък намирам, че не можеш да си гледаш бебето, че бебето не е срещу теб, което си е важно, докато е малко особено, защото и то като те вижда е по-спокойно. Незнам на тази от снимката дали дръжката се върти, ако се върти, значи е идеалната за мен количка Laughing

Относно цената, също мисля, че е добре, като се има предвид, че само кошчето на Чико, отделно, е към 200-250лв...

# 7
  • София
  • Мнения: 3 099
Хубава е,но не си заслужава парите.За тази сума можеш да си купиш 2 3 колички същто толкова добри .Така няма да ти омръзват и ще имаш колички за всички сезони с различна мобилност .Марката е по скоро изява на газария.

WOW, 2-3 колички?... Това ми се струва ще изисква и складово помещение...
А марката е по-скоро изява на качеството, не на гъзарията... Wink

# 8
  • Мнения: 3 457
наскоро имаше тема за тази количка и че я има по евтина някъде Peace

Общи условия

Активация на акаунт