може ли докато кърмя

  • 1 372
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
мамчета  може ли докато кърмя да си боядисам косата или като при бременност не е желателно да се боядисвам.

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 508
Да  Grinning Аз поне го правех  Wink

# 3
  • Мнения: 2 381
Да!Аз и по време на бременност се мацотих Wink

# 4
  • Мнения: 1 183
Аз се боядисвам,няма проблем Peace

# 5
  • Мнения: 5 393
Можеш.Аз се боядисах 20 дни след като родих. 4470

# 6
  • Мнения: 8 917
мамчета  може ли докато кърмя да си боядисам косата или като при бременност не е желателно да се боядисвам.
Разбира се, че можеш Peace

# 7
  • Мнения: 619
А защо не е желателно по време на бременност?

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз мисля, че не е желателно. Бях чела, че окислителят прониква в кожата на главата и от там в кръвта на майката. Затова е по опснао при бременност, при кърмене не знам как е Thinking

# 9
  • Мнения: 22 766
А защо не е желателно по време на бременност?
Аз мисля, че не е желателно. Бях чела, че окислителят прониква в кожата на главата и от там в кръвта на майката. Затова е по опснао при бременност, при кърмене не знам как е Thinking

Може би има връзка.Чела съм,че не е хуваво да се маже с антицелулитни кремове по време на бременност,защото някои съставки преминават в кожата.

# 10
  • софия
  • Мнения: 1 745
Може.

# 11
  • Мнения: 742
Може - стига да хване боята newsm78При мен вече трети път не става и не става...нещо както по време на цикъл, но защо и аз не знам newsm78

Успех в хубавеенето  bouquet

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Може - стига да хване боята newsm78При мен вече трети път не става и не става...нещо както по време на цикъл, но защо и аз не знам newsm78

Не ми хващаше боята нито, докато бременеех, нито, докато кърмех  #Cussing out При това черна!

# 13
  • Мнения: 1 196
Чувала съм,че може

# 14
  • Мнения: 601
Стига да е далеч от бебо,проблем никакъв Peace

Общи условия

Активация на акаунт