Д-р Тодорова-гр.Варна(Окръжна болница)

  • 763
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте!Някоя от вас раждала ли е при д-р Тодорова от Окръжна болница?Моля ви да споделите мнение!Благодаря

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 09:46 от Gillian

# 1
  • Мнения: 274
Лично аз не съм, но на 1.09 една приятелка роди при нея второто си дете. Първото раждане също е било при нея. Много е доволна и много я хвали. Това е което знам.

# 2
  • Мнения: 332
Аз не съм доволна.Мина ми термина,отидох в окръжна,тя ме върна,каза да отида след 1 седмица.Отидох след 5 дена с багажа и пак ме върна./нямала съм разкритие/.Е...????шаш о паника,10 дена след термина си ходя с корема и лекарката ми отказва да ме приеме.Отидох при лекарката която наблщдаваше бременността ми-каза 4е бебето е голямо за мен и да раждам секцио и то веднага,минава ми термина,корема ми е малък....бебето голямо.Е,доктор Тодорова ми отказа секцио.Прие ме на другия ден и аз бях сигурна 4е ще ме изроди,с таблетка,или системи ще предизвика раждане.Е да,ама не.Стоях в болницата гледах как идват и раждат и се депресирах.да не говорим 4е имаше лоши слу4ай.На 4-та ве4ер,помолих д-рСвраков да ми сложи таблетка за раждане.След 12 4аса мъки родих по4ти задушено дете.Разпраха ме максимално,а за шевовете които ми направи Тодорова,неискам и да си спомням.Имах изплщта кожа и 5 месеца ходих да ми я горят вътре за да падне мъртвата кожа.
Повярвай ми,неискам да я виждам тази жена.За съжеление напоследък 4увам само кофти неща за нея.Но за всеки лекар се 4уват и добри и лоши неща.Прецени си добре как ще раждаш.Успех

Общи условия

Активация на акаунт