Не знам дали е за тук,

  • 487
  • 4
  •   1
Отговори
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
но да попитам, някои знае ли фирма която да дава под наем кафе машини / не кафе автоматите/ и съответно да зарежда сконсумариви за тях?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 397
Сагафредо дават кафе машини, с условието да продаваш, тяхното кафе  Peace

# 2
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Благодаря, но може ли малко по подробна информация, ако имаш естествено. Понеже не пия кафе  а с google , открих кафе кабоверде, те са различни нали Embarassed

# 3
  • София/Център
  • Мнения: 136
За заведения знам че почти всички марки , които се продават тук си дават и кафемашина, но не съм сигурна дали не зависи от консумацията, тоест от поръчката на кафе. Имам предвид ( и наблюдения) Illy , Lavazza, Segrafredo, Skyy
 Кабоверде и Сагафредо са различни, а кординати за съжаление имам само на фирмата вносител на Illy i Skyy, ако искаш пиши на лични

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 12:26 от Deskata

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
Благодаря, но може ли малко по подробна информация, ако имаш естествено. Понеже не пия кафе  а с google , открих кафе кабоверде, те са различни нали Embarassed
Да различни са, мога да ти дам ако искаш на лични един тел. на едно мо0мичето от Сагафредо тя се занимава с машините да си говориш с нея, ама за да вземеш машина имат някакво условие да продаваш еди колко си кг. на седмица, нещо такова беше. Пиши ми на лични ако искаш тел. да ти дам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт