МУЛТИВИТАМОЛ на д-р Таис или МУЛТИСАНОСТОЛ

  • 17 695
  • 22
  •   1
Отговори
  • Габрово
  • Мнения: 366
Моля, за мнението на мамите, които са ползвали тези сиропи. Кой е по-ефективен при безапетитие при 5 годишно дете и за подсилване? newsm78 Благодаря ви предварително. Laughing

# 1
  • Мнения: 380
аз лично съм доволна и от двата  но ти препоръчвам една специална формула за имунната система на детето. Казва се For Kids но за повече подробности  вляз в гугъла и напиши името на хр. добавка и ще прочетеш повече неща. А з в момента му давам пак от тази серия но тя е за поддържане на мозочната деиност brain booster  и съм много доволна но е по скъпичка но са доста по скъпички от  другите витамини

# 2
  • Мнения: 1 564
Специално на моите деца по-добре им се отразява Мултисаностол(апетита им се повишава,а по  принцип са злояди).

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Специално на моите деца по-добре им се отразява Мултисаностол(апетита им се повишава,а по  принцип са злояди).
и при нас беше така, още повече, че и аз и брат ми също сме пили от тези витамини и имаше ефект и при нас

# 4
  • Мнения: 1 427
Ползвала съм и двете.Нямаше кой знае какъв ефект при Йоана.Но може би сиропа на д-р Тайс мъъъъъничко по-добре й се отрази.Сега ги зарязахме този вид сиропи.Да яде като е гладна Simple Smile

# 5
  • Габрово
  • Мнения: 366
Много благодаря PeaceЩе пробвам Мултисаностола дано да действа.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
На Калина и от двата съм й давала, определено Мултивитамолът на д-р Тайс оказа по-голям ефект. Доста й повиши апетита.

# 7
  • Габрово
  • Мнения: 366
аз лично съм доволна и от двата  но ти препоръчвам една специална формула за имунната система на детето. Казва се For Kids но за повече подробности  вляз в гугъла и напиши името на хр. добавка и ще прочетеш повече неща. А з в момента му давам пак от тази серия но тя е за поддържане на мозочната деиност brain booster  и съм много доволна но е по скъпичка но са доста по скъпички от  другите витамини
колко по-скъпички имаш предвид и от къде се купуват Wink

# 8
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
аз лично съм доволна и от двата  но ти препоръчвам една специална формула за имунната система на детето. Казва се For Kids но за повече подробности  вляз в гугъла и напиши името на хр. добавка и ще прочетеш повече неща. А з в момента му давам пак от тази серия но тя е за поддържане на мозочната деиност brain booster  и съм много доволна но е по скъпичка но са доста по скъпички от  другите витамини
Това да не са витамините cellcshutz?

# 9
  • Мнения: 1 426
аз лично съм доволна и от двата  но ти препоръчвам една специална формула за имунната система на детето. Казва се For Kids но за повече подробности  вляз в гугъла и напиши името на хр. добавка и ще прочетеш повече неща. А з в момента му давам пак от тази серия но тя е за поддържане на мозочната деиност brain booster  и съм много доволна но е по скъпичка но са доста по скъпички от  другите витамини
Това да не са витамините cellcshutz?

30-тина лева, на Ad Liquits e с колоидно сребро, ехинацея, води се за подсилване на имунитете, но при нас градинските вируси не ни подминаха, така че не мога да кажа че е имало ефект

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
На Калина и от двата съм й давала, определено Мултивитамолът на д-р Тайс оказа по-голям ефект. Доста й повиши апетита.
Споделям напълно!
Нали говорим за повишаване на апетит, не за друго действие Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 332
аз лично съм доволна и от двата  но ти препоръчвам една специална формула за имунната система на детето. Казва се For Kids но за повече подробности  вляз в гугъла и напиши името на хр. добавка и ще прочетеш повече неща. А з в момента му давам пак от тази серия но тя е за поддържане на мозочната деиност brain booster  и съм много доволна но е по скъпичка но са доста по скъпички от  другите витамини
Това да не са витамините cellcshutz?

30-тина лева, на Ad Liquits e с колоидно сребро, ехинацея, води се за подсилване на имунитете, но при нас градинските вируси не ни подминаха, така че не мога да кажа че е имало ефект

Мда - и аз съм ги давала на Йоана - и при нея не видях особено голям ефект, значи въпроса дали са ефективни остава...

За избора м/у изброените 2 мултивитаминозни препарата гласувам за Мултисаностол!  Peace

# 12
  • Мнения: 5 362
В момента давам на Калина "Мултисаностол".Педиатърката ни го препоръча,а и в аптека когато питах също ми казаха за него. За повишаване на апетита не мога да кажа нищо,защото тя по принцип си има апетит. Но си е на много добра цена, пък и върши работа (надявам се!).

# 13
  • Мнения: 14 133
Сашо повече харесва Мултисаностола, но той не е злояд. Давам го за подсилване на имунната система.

# 14
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В момента на Габи и даваме сиропа на д-р Тайс и не съм забелязала повишаване на апетита. Другия сироп не сме го ползвали още.

Общи условия

Активация на акаунт