Разделно хранене -2

  • 25 691
  • 293
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Пускам нова темичка, че старата се напълни и ще ни я затворят
Ето и линк към старата

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=115867.0

# 1
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро-и успешен старта на новата тема Simple Smile

Аз пък в последно време даже и ябълките спрях да ям-обикновено като си закуся  с лен.семе, после към 11h хапвах по 1-2 яблълки да не съм съвсем освирепяла за обяд, но забелязах,че вече минавам и без тях-това е добре, понеже така-и така не ги долюбвам много, но като цяло съм намалила храната, а не е правилно.
Ще мисля варианти как да хапвам по-често, че тия дни наистина от толкова работа, забравям че е станало време за папане, ама и стомаха не ме подсеща-обикновено се "обажда", но....
Лек и хубав ден!

# 2
  • Мнения: 433
честита нова тема.аз се записвам,макар и не много стриктно.останах с впечатлението,че fanti4ka и kalida поддържат темата,а сега и двете са изчезнали и никой не пише

# 3
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейте-ми що така не приветствате новата тема-само 3-4 момичета сме -айде де-че то както тръгне, тъй и...завършва-
Днес съм напълно в комбинациите-никакви нарушения, хубав обяд-пилешко месо и краставички-стига с тия Активии, вечерята и тя съчетана-перфектна съм, само дето спорт няма тая вечер, но понеделник и сряда ходя на курс след работа и като се върна хич не ми е до скачане

# 4
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
днес направих тортия, ама се чудя картофи с яйца ставаше ли  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 959
Да ни е честита новата разделна темичка и дано и нея я напълним с хубава информация и усмихнати постинги. Hug

Мимка, благодарим за новата темичка. Ти ни позабрави от известно време, но с тез две съкровища до Теб е разбираемо!
Тонимирка, какви курсове Те ангажират толкоз та нямаш време дори да хапваш? Имаш ли време поне да спортуваш и да отделяш малко време за Себе Си? Поздравления за хубавият и полезен обяд, активията не би могла да бъде достатъчна за деен и активен работещ човек, като Теб! Hug
Луничка, успех и на Теб. Ти как се справяш с училище и разделното? Трудно ли е да намериш добър режим? Имай впредвид че правилното хранене се отразява на кожата в положителна посока, но имам впредвид здравословното хранене, а не диети и ограничаване, особено в Твоята спец, възраст. Също и повечето вода допринася за освежаване на тонуса и външният лик. Hug Доволна ли Си от японското чудо, ако не, защо не заложиш на зеленият чай? newsm78
Фантичке, а ти къде се загуби? Забелязва се липсата Ти, всичко е наред, нали?! Hug
Софи, а какво чайче пийваш? Докога мислиш да работиш, разделна Бременелке, бебка вече не Те ли попретиска повечко? Hug
Алексче, благодаря ти и за рибената рецептичка- лесна и вкусна. Ти доста използваш растителна сметана, нали? Дай нещо чисто зеленчуково, моля, разделна Лъвице! Нещо с тиква имаш ли?Hug
Амейка, ами малко трудно смилаема комбинация се явява тортиеното изкушение, но чак пък толкоз замисляне. Шоки харесва ли го? Hug
Герганка, докъде стигна с разделното хапване? Поздрави за Мина- Бърборина!
Ифе, Ти Си работи, но да знаеш че ние Си Те чакаме при първа възможност! Повече усмивки и почивка, нали, за да има успех и режима! Hug
Махарет, успех с бабата. А защо не пробва вместо мусака с картофи да Ти я направи със зеле? А за филийките с мед и масло, трудна за отказване любима комбинация, но Ти си упорита и ще успееш! Hug
Ками, докъде стигна с изпита? Маминка още ли е при Вас с Калоян?  Hug

Лек и хубав нов разделен ден ви желая!

# 6
  • Мнения: 1 986
  Приветствам и аз новата тема PeaceАз се включвам често,основно за да се изкажа с "компетентно мнение" Wink Не пиша всеки ден,защото аз не мога да споделям резултати от разд.хранене-едно,че така се храня от години и за мен е начин на живот,и второ-бременна съм и не търся отслабване Laughing-та,затова и съм постна откъм коментари "как върви при мен".
  Kalida,аз вече не работя Peace-наслаждавам се на оставащото ми все по-малко време от бременността Grinning
  Чай,да си призная,пия сравнително рядко-обикновено билков.
   Това е засега от мен,до скоро Hug

# 7
  • Мнения: 433
честно казано много ми е трудно.излизам в 12 и се прибирам в 8.а няма какво да ям разделно навън и най-4есто карам на солети или бейк ролс.вкъщи обаче закусвам плодове или активия,и обядвам каквото е готвила майка ми-разбира се разделно...

# 8
  • Мнения: 2 724
Аз също съм приела това хранене като начин на живот, защото така  се чувствам добре.Понякога си позволявам да хапна лоша комбинация и веднага ми се отразява. Например обожавам тиква с крем карамел, но...   Затова на мен си изпичам отделно тиква ,нарязана на кубчета и след изпичане си я поръсвам с орехи и мед ,малко ванилия и канела .Kalida,точно с тиква не се сещам за разделни рецепти , а що се отнася до сметаната -обичам я, но може и без нея .На мен ми се отразява добре и затова я ползвам. Ще се заинтересувам за рецепти с тиква, че сега и е сезона, ще ги изпробвам и ще споделя с вас. Поздравления и от мен за темичката, много ми е приятно тук с вас .   bouquet

# 9
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейте, днес добре върви работата-не че е много спокойно, но не е като предишните 3 дни, в които всичко беше напрегнато.
Искам да питам може ли на един прием да се хапва сирене и кис.мляко-и по-точно, купих си Млечен пастет-нещо като топено сирене, ама не е такова и понеже много ми хареса си хапнах няколко вилици, но пък в същото време ядох и салата, в която има сирене-добре ми е, не ми е тежко на стомаха, но дали е добре съчетано?

# 10
  • Мнения: 1 986
Здравейте, днес добре върви работата-не че е много спокойно, но не е като предишните 3 дни, в които всичко беше напрегнато.
Искам да питам може ли на един прием да се хапва сирене и кис.мляко-и по-точно, купих си Млечен пастет-нещо като топено сирене, ама не е такова и понеже много ми хареса си хапнах няколко вилици, но пък в същото време ядох и салата, в която има сирене-добре ми е, не ми е тежко на стомаха, но дали е добре съчетано?

Няма проблеми Peace И аз преди малко хапнах катък-което си е сирене и кисело мляко Wink;по-скоро не е желателно да се смесват различните видове белтъчини-напр.месо+сирене,кашкавал и т.н.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Благодаря ти SOPHI   Wink-някои комбинации съм ги позабравила. Тази вечер си направих едно такова наподобяващо миш-маш ядене-печени чушик, домати, настърган кашкавал и сирене, подправки и зехтин(малко)-не сложих яйце, понеже си спомням,че не беше добре сирене и яйце на едно хранене-може и да греша, но за по-сигурно се отказах от яйцето за тази вечер

# 12
  • Мнения: 1 153
 HugЗдравей Калида  Hugаз тия дни не съм съвсем добре Wearyмалко болна ,но все пак на работа и съчетано с женски работи и вече ми идва да избягам за малко от града за миг спокоийствие и чесно казано хич не се замислям за това дали ям разделно или не,а и днес си имам рожденик и си позволявам много сладко Grinning

# 13
  • Мнения: 2 959
...за да се изкажа с "компетентно мнение" ...
Софи, защо са кавичките, бе мила, недей да скромничиш? Според мен, мненията са Ти винаги на място и винаги компетентни, какво ли щяхме да сме без Теб, разделна бременелке?! Готов ли е багажа за болницата вече? Hug
Алексче,  кестени хапваш ли? Сега е сезона им, а аз ги правя само печени на фурна, нещо друго интересно и вкусно знаеш ли с тях? Hug
Тонимирка, Ти деня си започваш с кисело мляко, вечерята Ти е белтъчна, а на обяд какво хапваш, нещо въглехидратно или отново месце?
Ифе, да Ти е жив и здрав Рожденника. Много здраве, щастие и късмет Му желая. На Теб бързо оздравяване и дано намериш малко време и за себе Си, заслужаваш малко да Се поглезиш, все пак и Ти Си човек, и то какъв! Дано утрешният ден Ти е много по- светъл и усмихнат от изминалият! Hug
...много ми е трудно...няма какво да ям разделно навън...
Луничката Ни, съвсем не Ти е лесно, признавам. Но защо вместо солетките и ролсчетата не се заредиш с банан или ябълка, или дори и едно зеленч. сандвиче с пълнозърнест хляб/ много по- хранителни и полезни и диетични/?! Предполагам, че ти е трудно да се чувстваш различна от съучениците Си, но в това е чара Ти, Ти правиш нещо за себе Си, за тялото Си, за здравето Си. В Твоето положение е и Махарет, а тя доста по- лесно приема разделният здравословен начин. Ти втора смяна ли учиш? А вечеряш ли нещо след като се прибереш? Hug
Фантичке, как Си, къде Си, щастлива Си, нали?! Hug

# 14
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро момичета. Как сте? Wink
Добре се чувствам тази сутрин, и ми е леко, освен това откакто започнах да си правя комбинациитте от нисковъглехидратното хранене разделни се чувствам още по-добре. И стомаха ми вече не се подува, а преди това беше факт, въпреки и малки количества да поемах от несъобразено комбиниране.

В другата тема,където пиша си отчитаме редовно резултатите -то май само аз тук имам да свалям, другите момичета просто поддържат тегло, но нека си споделя радостта-от както пиша при вас съм минус 1,5кг, и в сантиметри по минус 1 от бедрото и ханша, талията си стои, но тя никога не ми е била голяма Crazy

Kalida относно менюто ми-така се получава,че има поредни дни, в които ям едно и също-старая се да ги избягвам, но понякога не успявам. Не съм много по месото, и го хапвам защото е идеално безвъглехидратно(пилешко) меню за моя режим, но не всеки ден, щото омръзва. Налитам повече на зеленчуци и млечни, риба-обикновено в почивните дни. Въглехидратните храни ги отлагам все още-но от другия месец ще ги включвам по малко
Лек ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт