кои са любимите детски герои на малчуганите ви?

  • 3 193
  • 86
  •   1
Отговори
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Та, това ми е въпроса момичета!
Ще съм ви благодарна да споделите!

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 10:13 от lika

# 1
  • Мнения: 179
Том и Джери ,може с часове да ги гледа.Ну погоди,Червената шапчица,Пепеляшка и Котаракът в чизми.май това е....

# 2
  • Мнения: 1 364
Алекс много харесва книжките с Мечо Пух. С интерес гледа филмчета като Пепеляшка, Спящата красавица, Снежанка и Красавицата и звяра.
От един месец си имаме нов любим герой Пчеличката Мая. Всеки ден я гледа...радва се на мишката, защото  се казвала като нея.

# 3
  • Мнения: 369
Като беше по малка Том и джери само , сега сме на Мечо Пух  всичко ни е с облика на Мечо  раницата , тефтерчетата , линиите  , имаме го и на играчка .. В последно време я забелязвам че се заглежда и по Ну Пагади ,но май все още предпочита по късометражните филмчета.

# 4
  • Мнения: 1 520
На периоди е. Лятото на мода бяха Том и Джери. С тях лягаше, с тях ставаше.
Минахме и през пчеличката Мая. После по "Момчето от Джунглата".
Онзи ден водях в магазина и "Момичето от Джунглата", май е време да му предложа продължение.  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 4 866
габа най-много харесва мечо пух и компания, последвани от франклин и неговите приятели.

виктория - разните W.I.T.C.H и Winx, които аз упорито отказвам да се науча да различавам...

малко офф:
би ли поправила заглавието?
героЙ - ед. ч.
героИ - мн. ч.

# 6
  • Мнения: 47 963
мечо пух,том и джери,франклкин,цар лъв,ягодка-за гледане
франклин,приказки за принцеси(спящата красавица,пепеляшка и др)-за четене
иначе всички герои на дисни

# 7
  • Мнения: 705
Бабата от "Дядо и ряпа"

# 8
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Моят син е върл фен на Том и Джери,може с часове да ги гледа,теглила съм му и други филмчета с Уди Кълвача,Мечо Пух и др.,но тях категорично отказва да гледа.

# 9
  • софия
  • Мнения: 181
франклин-наистина много приятно детско филмче/и книжки/

# 10
  • Мнения: 7 821
На големия - Батман, на малкия - ... Батман  Wink, да не остане по-назад от батко си  Simple Smile.

# 11
  • Мнения: 2 274
  Няколко от последните: Юги, Йо Асакура, катерицата от Over the Hedge, а в последно време Костенуркуите нинджа  ooooh!! А да, и всички Тоа от филмчетата  Бионикъл на Лего  Whistling!

# 12
  • Мнения: 2 196
В момента - Франклин.
Преди това - Winx club и филмчетата за Барби.

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Шрек, Фиона и катерицата от Ice Age Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 3 688
засега Мечо пух:)и аз съм му фен

Общи условия

Активация на акаунт