Зпочнах курс за камион-С категория

  • 5 080
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 888
И така,мами..днес ми е второто кормуване-в 5 часа.Има ли други такива откачени като мене,карали С-категорията?
На предното кормуване обрах овациите.Като спра някъде на кръстовище и като видят хората,че жена е зад волана се започва едно ръкопляскане,викове,поздрави и се напикавам от смях.. Grinning

# 1
  • Мнения: 227
 newsm10 smile3525

Браво момиче   bouquet

И аз имам една такава мечта, ако не аз, то поне ти я направи реалност.

Много бих искала и аз да взема С категорията, но не съм достатъчно опитна за В, камо ли камион да карам.

Я кажи лесно ли е ? Да почерпиш като вземеш изпита  Hug    Успех !!

# 2
  • Мнения: 179
БРАВО   bouquet

# 3
  • Мнения: 888
Зайче Мече ,мерси за похвалите  Grinning пък то никога не се знае-курса винаги можеш да го изкараш.
Пък само да го взема,ще почерпя не,ами...  Grinning
Аз курса го карам на един раздрънкан ЗИЛ  Crazy и трябва да владееш перфектно В-категорията,щото не е баш като при колата и хептен ще се омоташ.
Иначе карайки с 40км/ч започва едно подскачане,все едно си седнал на трамплин  Laughing и волана един такъв голяяям
Иначе не е толкова трудно,въпрос на свикване е.Даже е весело.Аз през цялото време се хилих като побъркана,щото като взема да подскачам..
Повече ме плашат листовките.

# 4
  • Мнения: 1 492
Рени, ще ме убиеш бе момиче Grinning. Браво на теб и поздравления за смелостта  bouquet

# 5
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Искрено ти се възхищавам  bouquet!!! Браво!!!
Аз една обикновена кола не мога да подкарам, камо ли камион Embarassed...

# 6
  • Мнения: 888
Хе хеее Ками,разконспирира ме ти  Grinning Благодаря ти!
Благодаря за пожеланията,момичета..ама чак възхищения ли бре..  Embarassed

# 7
  • Мнения: 65
Страхотна си. Това ме е мечта от както съм взела В категория /1990 г./ , на сега вече не съм толкова уверена във възможностите си. Успех.   bouquet

# 8
  • Мнения: 179
За възхищение си е.Малко жени ще се пробват.При нас имаше едно момиче караше автобус за градски транспорт.

# 9
  • Мнения: 2 494
Браво! Смела си много, хубаво е, че е весело на "трамплина"  Mr. Green!Успех, листовките няма какво да те плашат!

# 10
  • Мнения: 10 982
Браво!  Sunglasses  Simple Smile Щом вече имаш В, листовките не ги мисли.
mrenka, за категория С вече има ли полигон?  Embarassed Един приятел бързаше да вземе изпита миналото лято преди да са го въвели пак.

# 11
  • Мнения: 888
Гигилче,тук поне няма полигон.
А за листовките кво няма да се шашкам..те не са като за Б-категорията,ми са камионджийски  Crazy-за устройството на камиона,документи при превоз на товари и пр.Връчиха ми един голям учебник и трябва да се учи май..  ooooh!

# 12
# 13
  • Мнения: 1 494
И така,мами..днес ми е второто кормуване-в 5 часа.Има ли други такива откачени като мене,карали С-категорията?
На предното кормуване обрах овациите.Като спра някъде на кръстовище и като видят хората,че жена е зад волана се започва едно ръкопляскане,викове,поздрави и се напикавам от смях.. Grinning
Аз и обикновена кола не се престрашавам много да карам, но винаги се възхищавам на смели жени, които не робуват на разни предразсъдъци.  Peace

# 14
  • Мнения: 5 622
А за какво ти е категория С?  Thinking Или просто си се чудила къда да вложиш 400-500 лв?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт