болки в срамната кост

  • 2 125
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Здравейте,
бременна съм в седмия месец и ме наболява тъй наречената срамна кост, особено при движение на левия крак-дали може да е предизвикано от притискането на нерв или е нещо по-лошо? Embarassed  на някой случвало ли му се е?

# 1
  • Мнения: 545
От бременността е, и при мен беше така. Причините са натиска на корема, както и разширяването на таза (за да може да мине по-лесно бебето). Ако те притеснява - консултирай се с наблюдаващия бременността ти.

# 2
  • Мнения: 1 321
Да от бременноста е понеже тялото се подготвя да излиза бебо и за това са тези болки. Party
Аз съм в същата ситуация и по някога не мога да си вдигна крака от болка там,много е неприятно,но трябва да траем заради бебо Grinning Laughing

# 3
  • Мнения: 1 234
 Peace От бременността е! И аз се бях притеснила, защото не бях качила много килограми 9-10 до края на 9-я месец, но много ме болеше, особено при вървене. След раждането нямаше и помен от тази болка, дори бях забравила, че някога ме е боляло. Laughing

# 4
  • Мнения: 6 461
От бременността е .Поне така мисля защото и мен всичко там ме болеше Sad
 Peace

# 5
  • Мнения: 304
благодаря за отговорите но при мен не е ли още рано да ме боли така  Confused

# 6
  • Мнения: 1 942
От бременността е, и при мен беше така. Причините са натиска на корема, както и разширяването на таза (за да може да мине по-лесно бебето). Ако те притеснява - консултирай се с наблюдаващия бременността ти.

Подкрепям  Peace Мен ме болеше от 6 месец, мисля, че не ти е рано.

# 7
  • Мнения: 7 474
 ooooh! И мен ме болеше от 6 м. и все си мислех,че съм си разтегнала някое сухожилие  Tired

# 8
  • Мнения: 5 391
Айде и аз в кюпа, и мен доста от рано ме болеше срамната кост, но със самото раждане изчезна моментално Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 691
а може ли да боли без да съм бременна?

# 10
  • София
  • Мнения: 3 879
ами може, ако си раждала вече примерно...при мен понякога си ме боли, нещо не ми се е събрал таза май както хората Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт