Варненки, дразни ли ви небивалото застрояване?!

  • 493
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 737
Варненски мами,

предполагам всички са забелязали масовото застрояване, което кипи не само във Варна, но и в цяла България. Дори тук неведнъж са се обсъждали подобни теми.
Сега имаме възможност да изразим гражданската си позиция - организиран е Национален ПРОТЕСТ срещу СТРОИТЕЛНИЯ ТЕРОРИЗЪМ и УНИЩОЖАВАНЕТО НА БЪЛГАРСКАТА ПРИРОДА на 14.10.2006 г.

Нека всички мами, които са свободни и имат желание да се включат в протеста, който има за цел да покаже общественото неодобрение към това, че се застроява всяко свободно кътче от Варна, включително детски площадки, зелени площи, а дори и дворове на детски градини, да се присъединят към мирния протест на площада пред Община Варна на 14.10.2006 г. (събота) от 12:00 часа.

Мисля, че би било да отидем повече майчета и да заявим публично, че останаха малко места, на които децата ни могат да играят и не е правилно да ни оставят и без тях.

Благодаря предварително на всички, които ще се присъединят!

# 1
  • Мнения: 253
  Ще бъда там  Peace

# 2
  • варна
  • Мнения: 229
това "то4но 12 "ми се струва много то4но по време за кухнята ,няма ли как 4аса да се поизмести

# 3
  • Варна
  • Мнения: 737
За съжаление така е обявено, мисля, че защото протеста е национален и в този час ще бъде във всички градове. Малко кофти е наистина за кухнята, ама аз реших, че първо ще взема храната и така на протест.

В тази тема има малко повече информация за протеста в национален мащаб
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=132828.new#new

# 4
  • Варна
  • Мнения: 758
Рошлячето беше болно и още е с възпалени уши, но ако се пооправи може да дойда.

Общи условия

Активация на акаунт