Обикновенно легълце или люлеещо се?

  • 1 552
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15
Чудим се дали да купим за бебчето обикновено легълце-кошарка или такова с люлеещ се механизъм.
Може би е удобство като се разплаче бебо да го полюлееш, но не се ли разглезват така и свикват да заспиват само като ги люлееш?
Вие какво ползвате? Моля за съвет.

# 1
  • Мнения: 8 917
Чудим се дали да купим за бебчето обикновено легълце-кошарка или такова с люлеещ се механизъм.
Може би е удобство като се разплаче бебо да го полюлееш, но не се ли разглезват така и свикват да заспиват само като ги люлееш?
Вие какво ползвате? Моля за съвет.

Ползвам обикновено и съм доволна Hug

# 2
  • Мнения: 2 663
Ами според мен е предимство леглото да може и да се люлее.Моето е такова, хем легло хем и на люлка става.Имало е моменти ,когато съжалявах,че не съм си купила само люлка отделно от креватчето.А и разликата е само в долната част при кръчетата!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
нашето е с люлеещ механизъм и съм адски доволна. Вечер ако нещо се опита да заплаче като я люшна 2-3 пъти заспива моментално!. По-добре си вземи такова, пък ако искаш го използвай после този механизъм. То си има и функция за застопоряване! Peace

# 4
  • София/Център
  • Мнения: 136
И аз съм за люлеещия се механизъм, не мисля че се разглезва, пък и откакто се изправи за първи път на решетката просто махнахме механизма, тъй като се накланя леглото. Но за времето до тогава, мисля че ми е било много удобно да мога да го люшкам  Peace

# 5
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Люлеещото се легло е било най добрата ми покупка .Без него не мога да си помисля как щях да гледам и 2 си деца.Който го е измислил...................  bouquet

# 6
  • Мнения: 3 089
ние имахем и кошче, и сгъваемо легло ан 2 нива (второто може да се лашка, таак да се каже), а сега сме с обикновено дървено легло. може би моето диване е различно, но люлеенето изобщо не го успокояваше. е, ако я гушна и седна на люлеещия се стол, това дава реакция. но на легло, което се люлее, изобщо не се впечатляваше. нито пък на шезлонг, който се лашка, на кошница за кола, която също се лашка и тем подобни. явно си зависи от детето. аз бях длъжна да опитам всичко. не че имаше файда  Mr. Green 

# 7
  • София
  • Мнения: 4 127
По-добре да може да се люлее. Никой не е казал, че ще привикваш детето да заспива така. Но понякога, когато го пренасям от нашето на неговото легло (той е все още в кошара) го залушквам леко и той се унася отново.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Леглото ни има, колела и механизъм за люлка, който може да се маха, аз не съм я люляла, стоеше си на колелата, сега махнах механизма на люлката, защото едното колело се счупи и седи на криво.
Нищо не ти пречи да си вземеш люлка и да прецениш според бебето дали ще я ползваш.
аз сменях памперса в кошарата в началото на плот за повиване и затова не ползвах люлката.

# 9
  • Мнения: 1 259
По-добре да е с люлеещ се механизъм.Когато не искаш да е люлка махаш и готово Peace.Не се знае как ще се успокоява бебчето ти.

# 10
  • Мнения: 397
нашето е с люлеещ механизъм и съм адски доволна. Вечер ако нещо се опита да заплаче като я люшна 2-3 пъти заспива моментално!. По-добре си вземи такова, пък ако искаш го използвай после този механизъм. То си има и функция за застопоряване! Peace
И нашето е такова - комбинирано с функция за застопоряване! Много бях доволна от него!
Сега вече ни е застопорено откакто пораснахме и си го ползваме като обикновено легълце!

# 11
  • Мнения: 6 461
 Simple SmileМоето е кошарка ,но мисля че е по добре да си вземете от тези дето се люшкат. Peace

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 047
Против съм люлеещите се механизми на легла, колички и прочее.

# 13
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Нашето е обикновено и за миг не съжалявам че е такова.
Нито едно от децата не е люляно за да заспи или за да се успокои!

# 14
  • Мнения: 2 159
нашето е люлеещо се с функция за застопоряване, много съм доволна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт