Някой ползвал ли е пералня "Оcean"?

  • 479
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Моля помагайте!
Една приятелка има такава пералня. Но не може да се оправи с програмите, защото няма упътване. Каза, че са написани само някакви комбинации от букви и цифри.
Тоест не пише като на нормалните перални: памук, синтетика, градуси, обороти и т. н.
Някой може ли да ни подскаже значенията им Praynig

Благодаря предварително!

# 1
  • в къщи
  • Мнения: 467
Аз имах преди 3г.,но изгоря.Моята(още стои в коридора и сега ходих да си припомня) е така:от 1 до 3 е предпране,от 3 до 9 основно пране,изплакване и центрофуга,на S свършва.Тази програма е 1,30 мин.Кратка за одеала,вълна и пердета е от 10,11 или 12.Аз ползвах от 12-та,тя е за 25-30 мин.Дано съм помогнала. Peace

# 2
  • Мнения: 603
Много ти благодаря за отговора    bouquet

А знаеш ли на коя програма на какви градуси пере /60, 40, 30/ Вероятно вълната /10,11,12/ е на 30... newsm78
Един от основните проблеми на приятелката ми е, че знае само едни режим, който май пере на 60 градуса и някои дрехи са й се съсипали.
Знаеш ли как да се нагласи на режим, при който пере на 40 градуса?

Мерси предварително!!! Laughing

# 3
  • в къщи
  • Мнения: 467
Ами моята е стара,на 10г. и сигурно няма да е същото,но я погледнах.На 1-ва,3-та и 4-та нагласяш 60 до 40 градуса, от 10-та до 14-та също.Ама,чакай,аз за градусите си имам отделно копче,вие нямате ли? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт