Как да разбера паролата и потребителско име?

  • 14 194
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Племенницата ми, която е само на 13 години влиза в сайтове за запознанства, но не невинни. Сестра ми е много разтревожена. Пита ме дали може да разбере какво си пише дъщеря й. Сестра ми нищо не разбира от компютри, а зет ми е скаран с техниката. Моля ви , ако може някой да помогне , защото положението е почти извън контрол. Момичето виси доста в нета. Ту е радостна ту реве. Излиза без да предупреди. Плаче, затваря се и ей такива , да не ви оттегчавам повече. Благодаря предварително за помощта. Може и на лични, че темата си е доста деликатна...

# 1
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Освен да се регистрираш и ти и да се запознаете там.Да се сприятелите и т.н.Друго,което ми идва на ум е,ако случайно на компютъра се е запомнило името и паролата.На мен на пощата точно та става.Пробвай.(уф,дано ме разбра какво исках да кажа) ooooh!

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Абе да й спре нета и готово Grinning.

# 3
  • Мнения: 2 550
може да се сложи програмка, която да записва всичко, което прави девойката...
ама наистина записва всичко - пароли, посетени сайтове, какво точно пише в сайтовете за азпознаства, какви мейли пише, с кого и какво си говори на кю...и т.н.

# 4
  • Мнения: 413
може да се сложи програмка, която да записва всичко, което прави девойката...
ама наистина записва всичко - пароли, посетени сайтове, какво точно пише в сайтовете за азпознаства, какви мейли пише, с кого и какво си говори на кю...и т.н.

Подобна програмка е Keylogger. Има я из нета, инсталира се маскирана, така че девойката няма да усети  Hug

Друг вариант, за който се сещам: регистрациите в повечето случай се получават като и-мейл. Ако има достъп до електронната й поща, нека провери там.

# 5
  • Мнения: 2 550
Подобна програмка е Keylogger. Има я из нета, инсталира се маскирана, така че девойката няма да усети  Hug

Друг вариант, за който се сещам: регистрациите в повечето случай се получават като и-мейл. Ако има достъп до електронната й поща, нека провери там.

Точно кийлогър имах предвидSimple Smile
Family Keylogger е идеалният вариант - много лесно се работи с нея.

# 6
  • Мнения: 3 423
Да държат детето под контрол,
ако трябва, да се обърнат към
психолог. Тия сайтове са доста
опасни, дано не попадне на някой
от "Атака", ако се сещате какво
искам да кажа (по Жоро01).
Да говорят с малката в прав текст,
да й обяснят, че из нета бродят
не само педофили, но и канибали.
Да предложат алтернатива - спорт,
танци, някаква друга занимавка.

# 7
Регистрираи се и потърси снимката и ако не ипоговри с нея Simple Smile 
 

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 17:36 от silvito

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ако родителите й я шпионират, при тези обстоятелства при първия скандал  ще й покажат, че знаят всичко - с кого, какво е говорила и пр. Боже, това дете ще се почувства ужасно. Ако не направи някоя голяма глупост (да избяга или още по-лошо), ще ги намрази и ще се отдръпне завинаги.
Най-добре е да отидат всички на психолог, защото връзката не се къса само от едната страна - и родителите имат вина.
Проблемът е много сложен и страшен, за да се реши само с едно влизане в данните й. Ами после? Sad
Ломбарди, ти като леля не си ли й по-близка на сърцето, та да поговорите като приятелки?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 623
Абе да й спре нета и готово Grinning.

И да й спрат нета няма файда - интернет зали и кафета бол. Най-малкото ще започне да бяга от училище за да виси в Нета. Комуникация му е майката - разговори и подробно обрисуване на черната страна на Нета. Аз така мисля !

# 10
  • Мнения: 521
Въпреки, че детето е на 13 години е много хитра и умна. Говори се постоянно с нея. Приятелски и въпреки всичко тя е адски предпазлива и говори това, което им се иска да чуят. Не можем да я намерим в сайтовете. Явно добре се е замаскирала. Няма как да се регистрирам и да говоря с нея преди да разбера коя е в  дадения сайт. Liske, Всичко, което си казала е правено и се прави, нооо... Не може всички родители да са толкова добри психолози колкото ни се иска:(

Само вижте какво става тук: www.flirt4e.com

Ще опитам с онази програмка.

# 11
Тя качила ли си е снимка ако да ми дай нейна  снимка на л.с  и ще се опитам да я намеря с една програмка .

# 12
  • Мнения: 3 423
Мммм, да, доста деца са вътре, гледам.
То флиртът не е лош, ама да не задълбава
и да си определя срещи на живо.

# 13
  • Мнения: 521
Аз днес четох обявите на най-малките. Настръхнаха ми косите. Не знам какво да кажа повече. Silvito, не знаех дали си е качила снимката. Търсихме, но не я видяхме.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Василиса е предложила най-разумното решение. Всяко дебнене, подозрения, намеци и т.н ще доведат до увеличаване на напрежението между родители и дете.

Общи условия

Активация на акаунт