Преценявате ли хората по външния им вид?

  • 5 261
  • 112
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
Мислите ли,че марковите дрешки, скъпия парфюм  са важни и имат ли значение за вас?


# 1
  • Мнения: 7 474
Не са важни  Wink

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 21:41 от Lео

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
"По дрехите посрещат, по ума изпращат", е казал народът.
Това е и моят възглед.

Но това не означава, че непременно тр. да са маркови и прочие.

# 3
  • Мнения: 5 577
Външния вид не се базира на маркови дрехи и парфюми според мен.

# 4
  • Мнения: 2 849
Скъп парфюм и дрехи ,въобще не са определящи . StopМалко време ми трябва да видя човек и да го преценя .Понякога  зад скъпите вещи се крият много неща ,които напръв поглед са добре замаскирани .Маркови дрешки и скъп парфюм  newsm78по принцип не казвам ,че не са важни ,но не са определящи .(веднага ми изниква Панаидиота от ББ-много фьешън) hahaha

# 5
  • Мнения: 2 258
Скъпите дрешки и марковите парфюмчета/особено второто Rolling Eyes/ не са абсолютно никакъв критерий за мен.Глупаво е да градиш мнение за човек върху аксесоарите му.... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 334
Имам предвид първото впечатление,което оставя у вас такъв човек.

# 7
  • Мнения: 1 581
Отчасти да. Ако е много фрапиращ външният вид, си правя някои изводи и подхождам резервирано  Laughing  И ако е много зле - имам резерви, неподдържан съвсем човек, некъпан, небръснат, миризлив  Sick И ако е мнооого пък добре - тогава ако е жена, ще намеря некое косурче, за всеки случай и ще гледам изпод око съпруга  Laughing  Ако е мъж...  Blush
Убедила съм се, че външният вид не е мярка за имотното състояние, нито за интелект. Така че тия неща не ги преценявам по външността  Peace

# 8
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не си изграждам мнение за хората по марката на дънките или якето. Но при всички случаи има значение дали човекът е спретнат и чист, а не някой вонливец с лекьосани дрехи.  Peace

# 9
  • Мнения: 8 917
"По дрехите посрещат, по ума изпращат", е казал народът.
Това е и моят възглед.

Но това не означава, че непременно тр. да са маркови и прочие.


Подкрепям Peace

# 10
  • Мнения: 5 622
"По дрехите посрещат, по ума изпращат", е казал народът.
Това е и моят възглед.

Но това не означава, че непременно тр. да са маркови и прочие.



Точно така  Peace

Външния вид не се базира на маркови дрехи и парфюми според мен.

Абсолютно  Wink

# 11
  • Мнения: 4 978
Определено първото впечатление за човек се създава от външния му вид.
Но, както са казали и много от момичетата преди мен, външен вид не е равно на маркови дрехи.
Снобарията или парадирането с марката по-скоро дразни, отколкото прави добро впечатление.

# 12
  • Мнения: 5 539
Маркови дрехи и парфюми - това е смехотворно!
Въпреки, че преценявам първоначално хората по външния вид, критериите ми са малко по-комплицирани.  Peace

# 13
  • Мнения: 239
Мислите ли,че марковите дрешки, скъпия парфюм  са важни и имат ли значение за вас?




Добре, айде сега като знаете толкова и сте тъй напред с материала в главата да ви обясня 2-3 нещица. Представете си един и същи човек, но облечен различно.

а) Версаче, остри обувки от крокодилска кожа, дебел ланец, златен часовник, шпиц яка, голям колан, каубойска шапка, Нокиа, Мерцедес.
б) Енерджи

Кой ще има по-добър старт в живота, а? Чия карма ще бъде променена?

# 14
  • Мнения: 1 581
Не моа да повярвам, брато. Само Нокиа? Тва не беше ли най-скъпата нокиа, разбир'ш ли за кво говора?!

Общи условия

Активация на акаунт