Кога си пускате отопление?

  • 2 228
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
 Grinning Пуснала съм си печка, да ми грее на краката докато съм на компа. Ами студено ми е, не ми е комфортно.  Crossing Arms

Мъжо каза, че не съм в час, малкия се събуди от ужаса на светещите реотани, но аз не я гася.

Вие кога пускате топло (на парно сме иначе)?

# 1
  • Мнения: 7 474
Още не сме пускали , но у нас е топло  Flutter. Иначе , ако замръзна и аз ще пусна Laughing

# 2
  • Мнения: 2 258
Аааааааааа ,от няколко дни си пускам климатиците и печките да ни е топличко.На студено не мога да издържам.

# 3
  • Мнения: 5 539
Вече пуснах климатика да духа топло, за да мога да ходя из къщи по гащи и тениска Mr. Green Иначе не е чак толкоз студено.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 866
в офиса от днес сме с парно.
у дома припалваме камината - тя е основно за красота, ама затопля с 1-2 градуса. тази вечер пуснах климатика малко да затопли, че не ми се занимава с камината...

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
През последните две сутрини сериозно се замислих дали да не извадя духалото. Всекидневната ни сутрин е доста хладна, и май ще извадя печката вече.
По принцип пускам топличко, щом ми е студено. Аз съм най- зиморничавата у дома, така че аз определям кога настъпва този момент. Wink

# 6
  • Мнения: 2 716
Когато ни е студено  Mr. Green
Още не сме пускали нищо, но нашето жилище си е топло. В момента съм с мокра коса и голи крака и не ми е студено.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 866
Когато ни е студено  Mr. Green
Още не сме пускали нищо, но нашето жилище си е топло. В момента съм с мокра коса и голи крака и не ми е студено.

абе и моите деца още ходят по голи крака и къси ръкави, виктория беше и с мокра коса (а нейната е до кръста и съхне мнооого часове), ама на мен ми беше хладно...

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
все още нищо не съм пускала.

# 9
  • Мнения: 8 917
Засега ни е ОК

# 10
  • Мнения: 2 849
Пускам за банята на Вики ,иначе не е толкова студено .

# 11
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
От няколко дни пускам от време на време климатика.Малката не се оплаква, аз също.Да му мисли мъжът ми, като дойде време за сметката. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 622
Климата бачка сутрин, до обяд, когато става топло и вечер. Сега работи даже...И аз на студено не вирея. Не ги уважавам вълнените елеци и дебелите дрехи  в 4 ката, както и плетените чорапи  Naughty  Stop

# 13
  • Мнения: 7 837
Никога  Mr. Green

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Koгато ми стане студено. Все още се трае. Ходим по къси ръкави. Пускам климатика само за след баня на децата.

Общи условия

Активация на акаунт