Онлайн радио - и досега да не знам!

  • 1 136
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
...знам, че съществува такова нещо, но не знаех, че е такъв кеф. Ровя се из този сайт http://www.live365.com
и намирам най-различни радиа в най-различни стилове. Колкото и богата да е музикалната ти колекция, рано или късно ти омръзва, защото ти самият си я съставял. А в радиото, пък било то и онлайн, има елемент на изненада. Ето какво ще слушам, докато работя...

# 1
  • Мнения: 5 622
Имаше даже и сайт с телевизии онлайн, освен с радиа, но не го помня изобщо. Иначе бях запозната с него през 2003-та.... Не знам дали още го има въобще  newsm78

# 2
  • Мнения: 5 877
Не съм фен на телевизиите, фен съм на радиото.
Въпреки че ако я има БиБиСи без пари.---

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дано да не прочете това скъпият мой Wink, ама и той съвършено случайно намери няколко такива...Оттогава ме бъзика на тема "Кой как търси из нета..." Joy Кеф си е, няма спор.

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 1 750
Даа, голям кеф е он-лайн радиото. И аз съм радио-фен Wink

# 6
  • Мнения: 948
Горещо препоръчвам www.pandora.com, защото може да си го програмираш на "твоя" си станция, и то хитро ти намира подобна музика. И може да си имаш много твои си станции  Simple Smile, и да прескачаш песните които не ти харесват - има бутон за 'това да' - 'това не' - и работи чудесно




# 7
  • Мнения: 22
Горещо препоръчвам www.pandora.com, защото може да си го програмираш на "твоя" си станция, и то хитро ти намира подобна музика. И може да си имаш много твои си станции  Simple Smile, и да прескачаш песните които не ти харесват - има бутон за 'това да' - 'това не' - и работи чудесно





newsm10 smile3525

# 8
  • Мнения: X
Горещо препоръчвам www.pandora.com, защото може да си го програмираш на "твоя" си станция, и то хитро ти намира подобна музика. И може да си имаш много твои си станции  Simple Smile, и да прескачаш песните които не ти харесват - има бутон за 'това да' - 'това не' - и работи чудесно
Благодаря ти,макар,че с това вече наистина май и ще спя пред компа.........

# 9
  • Мнения: 17
ето и тук има няколко радиа, различни стилове и т.н. а-и най-важното-това поне не е забранено за достъп в работата(за сега)  Laughing       http://dir.slusham.com/index.php?todo=orderlinks&action=disp … sc&perpage=20

# 10
  • Мнения: 116
Peace тук ги има почти всечки радиостанции.

# 11
  • Мнения: 53
Горещо препоръчвам www.pandora.com, защото може да си го програмираш на "твоя" си станция, и то хитро ти намира подобна музика. И може да си имаш много твои си станции  Simple Smile, и да прескачаш песните които не ти харесват - има бутон за 'това да' - 'това не' - и работи чудесно
И аз него си харесвам и слушам  Peace
Само дето... не иска да ми повтаря любимите песни  Sad  Wink

# 12
# 13
  • Мнения: 1 077
виж ми подписа  Mr. Green

влезте и във форума, понякога се коментират доста интресни неща, касаещи медиите. Например защо, за бога, по Черноморието не можеш да хванеш една българска радиостанция...... newsm78

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Въй.въй.въй.Батанга.ком пробвай, Анда Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт