Карлово, а защо не и Сопот!

  • 8 578
  • 284
  •   1
Отговори
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Започвам нова тема, навъртяхме вече 15 страници, да не повярва човек.
Да ни е честита! И си пожелавам все повече карловски мами да се престрашат да пишат тук HugНие не хапем Hug

Промених заглавието с надеждата и мамите от Сопот да се включат. Аз нали прескачам натам от време на време... Hug
Старата тема

Последна редакция: пн, 30 окт 2006, 22:09 от микки

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Буба има момиченце!Шпионирах в октомврйската тема. Родила е на 8 октомври.
Бубе, да ти е жива и здрава щерката!Много, много радост, усмивки и щастие й желая!

Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 00:49 от микки

# 2
  • Мнения: 3
Здравейте , карловски мами . Да се включа и аз към новата тема. Аз повече чета май , отколкото  пиша .

# 3
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
здравей мамче,защо не пишеш а само четеш.

# 4
  • Мнения: 1 232
Здравейте , карловски мами . Да се включа и аз към новата тема. Аз повече чета май , отколкото  пиша .
Добре дошла Каломира!!!
Бубе живо и здраво да ти е детенцето!!!

# 5
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Видяхте ли какви чудеса върши лошото време! Няма нищо по-хубаво от лошото време за форума Grinning
Утре среща ще има ли?

# 6
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
аз съм навита за вас не знам Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 4 865
простете, че се набърквам в уютното ви местенце, но част от сърцето ми е в карлово... по независещи от мен (и доста болезнени) причини връзката ми с града беше прекъсната, а там имам четирима прекрасни братовчеди, на които нито знам адресите, нито ще ги позная, ако ги срещна на улицата.
та издирвам:
- двама братя: венцислав и анатоли, като бяхме деца живееха в апартамент в западния край на града
- брат и сестра: деян и велина (той е 78 набор, тя е по-малка); живееха в апартамент близо до блоницата

ще се радвам много, ако следите им са някъде сред вас...

bimba, съжалявам много, че не можах да ти се обадя на връщане от морето. беше странно пътуване, с нас имаше още едно дете, бяхме уморени, беше жега, минахме с колата през онези улички, които обсъждахме с теб и на мен ми се сви сърцето като видях колко се е променило всичко...реших, че спомените са ми твърде ценни, за да ги развалям с настоящата реалност...и продължихме.

# 8
  • Мнения: 143
Здравейте! Ето ме и мен в отбора! LaughingЛека полека набираме преднина Grinning.Честита рожба на Буба, и добре дошла на Каломира. Хайде на срещичка, къде и кога?
Микки, хубаво че пусна темичката  в отчетни :party:
 Янита аз живея близо до болницата!Може и да познавам братовчедите ти?В кой блок живеят помниш ли?

# 9
  • Мнения: 1 232
янитка нищо надявам се,че ще имаме друг случай да се запознаем.Съжалявам ,че не мога да помогна за братовчедите ти.
Момичета ние утре към 12 няма да можем,ще излезем по-рано,ще пазаруваме и ще се прибираме,да подготвяме партито за РД на нашия тати Grinning
С протеста какво стана във вторник ще ходите ли пред общината? Не пропускайте да се подпишете на подписките пред общината и и пред фотото до сфетофарите на полицията

# 10
  • Мнения: 3 166
Бубе, честита ти дъщеричка! Да е жива и здрава, да донесе прелестни мигове на щастие на мама и тати!

Благодаря ви за пожеланията, милички! Стана ми много приятно! Показах на Вики какво сте писали по повода! Много се зарадва, че пише за него тук!  Mr. Green

А за срещичка...ами за пак няма да мога. Утре пътувам за София! Като се върна /на22-ри/ обещавам аз първа да ви потърся за среща! Защото публично се признавам за виновна, че сега не мога! И нося отговорност за следващата ни сбирчица... Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 4 865
Янита аз живея близо до болницата!Може и да познавам братовчедите ти?В кой блок живеят помниш ли?
не, въобще не знам номера на блока Thinking
беше нагоре по стръмната улица покрай болницата, в ляво от нея

# 12
  • Мнения: 844
Здравейте мами виждам че си имаме нова темичка за което се радвам.Напоследък все пътувам и не мога да се отчета във форума.Кажете нещо интересно как сте всички, а нещо за нашите градини чули ли сте?Аз вчера станах леля на една малка хубавица и съм много щастлива!

# 13
  • Мнения: 458
Здравейте и от нас Hug
Благодаря за пожеланията  Heart Eyes
Вече сме си в къщи с момата кръстихме я Виляна .Раждането мина много лесно  в 12 ме приеха в 13 40 родих ,раждах при Апостолова / тя се случи на смяна / и съм много доволна ,минах и без бродерия /да не повярва човек  Crazy/ въпреки едрата калпазанка 3 450 и 50 см.Объркано стана но това е от бързотия използвам момента докато спи.
Това е за сега от нас ще се включа пак

# 14
  • Мнения: 143
Момичета, как се справяте със студеното време навън? Правите ли разходки, защото ние леко ги поразредихме, бая студ хвана Close
 Би било добре да имаше някъде заведение с детски кът или нещо от този сорт, да извеждаме децата, но уви...Трудно ще я караме тази зима ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт