" Снимай нередностите на Държавата "

  • 1 880
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
" Снимай нередностите на Държавата "
За всички, които не са гледали  "Часът на Милен Цветков " на 10.09.2006 /вчера/ това е новата инициатива на екипа на предаването. Всеки може да заснеме с цифров фотоапарат или телефон всичко, което според него е нередно, независимо в коя сфера от живота е.
Снимките или клиповете заедно с коментара към тях да се изпращат на адрес  4asat@ntv.bg   или на адреса на Нова ТВ
София 1172, ул. Пимен Зографски 1

Знам, че форумът е сила, така че мамчета давайте. Аз изцяло подкрепям тази инициатива и ще е хубаво ако и в тази тема всекидневно поместваме снимков материал и коментар към него.
Може дори това да се превърне в своеобразна пощенска кутия за нередности и в края на всеки месец да копираме темата и да я разпращаме на тези, които не са си свършили работата и на тези от които зависи да бъде свършена !

# 1
  • Мнения: 1 813
Като видях темата,мислех,че ще публикуваме "интересни" снимки.
Бях готова да покажа една снимана от маса на пиано бара в Бургас,как мият главната т 14:30 лятото  Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 15 434


В този изгорял и рушащ се блок всеки ден играят деца на по 7-8 години. Не ми се мисли какво може да стане.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Като видях темата,мислех,че ще публикуваме "интересни" снимки.
Бях готова да покажа една снимана от маса на пиано бара в Бургас,как мият главната т 14:30 лятото  Rolling Eyes

Те пак ще са доста интерестни като се има предвид, че живеем в страната на абсурдите  Hug

# 4
  • Мнения: 9 063
Супер, и без това си мъкна апарата навсякъде с мене, ще има доста мат'риал Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 379
Банално ... но факт Tired



От къде да започна?
Може би от разровичканото и боклукчавото покрай булеварда и "красотата" на тревните площи ...
Може би от онази оранжева консерва в дясно, която всъщност е трамвайна спирка ...
Може би трябваше да започна с това, че кадърът е от Столицата! ...
А! За малко да пропусна да отбележа, че гражданите се придвижват с каруца!
Какво возят? Печка ли е или пералня? Сигурно тъкмо са си я купили от Техномаркет Thinking

# 6
  • Мнения: 3 405
Няма да имам време за нищо друго, толкова много нередности има, че ще трябва постоянно да снимам.

# 7
  • Мнения: 1 492
Страхотна инициатива. Ще се включа скоро със снимков материал . То като излезеш на улицата, нередности има колкото щеш.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 865
Банално ... но факт Tired



От къде да започна?
Може би от разровичканото и боклукчавото покрай булеварда и "красотата" на тревните площи ...
Може би от онази оранжева консерва в дясно, която всъщност е трамвайна спирка ...
Може би трябваше да започна с това, че кадърът е от Столицата! ...
А! За малко да пропусна да отбележа, че гражданите се придвижват с каруца!
Какво возят? Печка ли е или пералня? Сигурно тъкмо са си я купили от Техномаркет Thinking

тази каруца точно на това място не ме тревожи толкова, колкото каруцата вчера на колелото на 4-ти километър и тичащото куче около нея - в пиков час - и според ЗДП беше с предимство...

освен и аз да мушна един фотоапарат в чантата.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 623
Във вчерашното предаване показаха снимки изпратени от майка, която си разхожда детето по булеварда тъй като целия тротоар е непроходим от спрели автомобили. Парадокса в случая, е че това е паркинга на нова бизнес сграда  Crazy

# 10
  • Мнения: 1 004
На последното мнение искам да кажа - това е тротоар на обикновена улица, която огражда бизнес парка, а не е част от него  Тротоар по който трябва да вървят пешеходци, обаче са спрели коли на служители на бизнес парка, които не искат да си ползват платените паркинги вътре Naughty
Какъв парадокс виждате тук??

# 11
  • Мнения: 781
Във вчерашното предаване показаха снимки изпратени от майка, която си разхожда детето по булеварда тъй като целия тротоар е непроходим от спрели автомобили. Парадокса в случая, е че това е паркинга на нова бизнес сграда  Crazy

Не си разбрала добре. Това е тротоар за пешеходци. Вътре, в бизнес парка има 7 ет. паркинг, но не се ползва, защото е платен. По-лесно е да спре на тротоара, а ние да бутаме количките с децата по улицата. Има знак- забранено паркирането, ама кой ти гледа.
Не съм пратила аз снимките, но всеки ден минавам от там и рискувам 2 живота, защото  по улицата се кара бързо, особено маршрутките....да не говорим, че има завои и няма видимост!

Милен Цветков обясни много добре какво е, ама някой не е слушал Simple Smile

# 12
  • Мнения: 9 063
Ами още по-зле, че имало паркинг вътре, а паркират на тротоара Tired

# 13
  • София
  • Мнения: 2 623
Съжалявам, че грешно съм се изразила, но в случая не е ли паркинг на бизнес сградата макар и негласно ? Парадокс е да има 7 етажен паркинг и Бай Ганьо да паркира на тротоара.

# 14
  • Мнения: 1 492
Снимката не е моя, извинявам се на автора, но каузата си заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт