2 въпроса за пловдивчанки!

  • 580
  • 11
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
1. Които са към Евроком кабелната - я кажете, имате ли AXN?

2. Които са към ГигабитНет - от www.movies.hu можете ли да сваляте филми? Аз не. Виждам сайта, виждам филмите, но като натисна download, не виждам файловете... а от еврокомския се сваля в пъти по-бавно.

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Не съм пловдивчанка, но отговора на първи въпрос е - ДА.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Не съм пловдивчанка, но отговора на първи въпрос е - ДА.
Защото до скоро в Пловдив не се хващаше, освен ако не си на дигитална кабелна, затова питам.

# 3
  • Мнения: 25
На първия въпрос- ДА имаме я тази програма
За втория 4ак дове4ера бих могла да проверя 4е съм на работа сега
Айде и аз един въпрос към Бу - нали утре от 18.00 е у4илището за кърмене?

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Айде и аз един въпрос към Бу - нали утре от 18.00 е у4илището за кърмене?
Ъхъ Simple Smile

# 5
  • Мнения: 9 063
Бу, към Евроком са ми кабелната и нета, имам AXN Simple Smile

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Добре бе, мацки, откога има AXN? Преди два месеца (няма и толкоз) ги питах изрично по телефона, казаха - само дигиталната кабелна получава AXN, обикновената дгд, накратко... Само аз явно съм пробляла, че си има вече AXN и по обикновената кабелна.

# 7
  • Мнения: 6 991
Значииии, аз като си бях в Пловдив преди 2 седмици забелязах,че има. Може и от по-отдавна да е, а да не съм ровила много каналите.

# 8
  • Мнения: 9 063
Ами мене ме нямаше от 1 до 15 септември, като се прибрах видях че има...ще да е било в този интервал...

# 9
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
И аз скоро забелязах, че имаме. Даже и HBO имаше онзи ден.

# 10
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Ама и аз не съм разбрала че има AXN.  Довечера непременно ще се поровя из каналите, че ако азнете колко години вече ги псувам Еврокомци  заради този канал  Crazy. А що се отнася до свалянето от hu-то не съм разбрала да има проблем. Между другото аз влизам там през My network и от там директно го копвам и пействам Simple Smile

# 11
Аз миналата събота открих, че имаме АХN  Simple Smile Не съм на цифровата, на обикновения пакет съм.
За сайта не мога да ти кажа - аз съм на нет-а на "Евроком" и изобщо не ми го отваря - дава само нещо на маджарски, "Гигабит" са дъщерна фирма на "Евроком", при тях можеше и оттам да се свалят филми, но явно вече са го "клъцнали"...
Между другото - теглете каквото можете, че май от 2007 г. ще свалят всичко пиратско от техните сървъри - нали ги купи софийския "Евроком", а него го държат американци и държат всичко качено да е с изчистени авторски права...

Общи условия

Активация на акаунт