за т.нар. шампоани-оцветители

  • 2 622
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте, момичета!
Незнам да ли правилно съм формулирала темата, но наскоро една приятелка се появи с невероятен, наситен и блестящ  цвят на косата, каза, че не било нищо особено, просто използвала от онези "шампоани-оцветители". Аз се запалих по идеята и сега съм в търсене на това шампоанче. В близкия до нас магазин за козметика ми показаха нещо на Палете, но не съм сигурна, че е същото, тъй като не се боядисвам (слава богу още не ми се налага) може и да незнам какво да търся.

# 1
  • Мнения: 5 299
Тези шампоани са за да поддържат цвета на вече боядисаната коса. На Палете са хубави. Аз съм се правила с червен в/у изрусена коса.

# 2
  • Мнения: 27 524
А не ти ли каза марка, име?

С такива шампоани не можеш да си промениш драстично цвета на косата. Обикновено има в сивата гама за побелели коси. Лореал предлагат такива, но са само за бели коси. Иначе и аз знам, че Палет имат. Пробвай, ако ще е цвят, близък до твоя, иначе няма да стане  Peace

# 3
  • Мнения: 9 089
Тези шампоани са за да поддържат цвета на вече боядисаната коса. На Палете са хубави. Аз съм се правила с червен в/у изрусена коса.

 И след коко време падна цветът? Добре ли се получи като цяло?

# 4
  • Мнения: 5 299
Тези шампоани са за да поддържат цвета на вече боядисаната коса. На Палете са хубави. Аз съм се правила с червен в/у изрусена коса.

 И след коко време падна цветът? Добре ли се получи като цяло?
Правих се 2 пъти, и цвета беше доста наситен. После много трудно обаче се върнах
към
 русото. Дълго време ми рижевееше косата. Не помня колко време изкарвах, на всяко измиване изсветляваше цвета, но не драстично.

# 5
  • Мнения: 992
Както казва БейбИту, тези шампоани са за поддържането на цвета м/у боядисванията.

Аз ползвам такава оцветяваща маска, аз съм на кичури и си слагам оцв.маска за брюнетки, доста освежава, но бързо се измива.

Иначе има такива оцветяващи бои, безамонячни, които траят за около 20-24 измивания.

# 6
  • Мнения: 1 418
Обикновено трайността е до 8 измивания,но при всеки е различно.Много зависи каква е основата.Ако е светла,може да се получи цвят,но ако е тъмна и искаш да я изсветлиш-няма да стане.Имай го предвид.

# 7
  • Мнения: 811
Аз ползвам такава оцветяваща маска, аз съм на кичури и си слагам оцв.маска за брюнетки, доста освежава, но бързо се измива.


А каква марка?Може да я има и тук,че вече искам да спра с боядисването.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Я кажете има ли на други марки такива оцветители, че аз само на Палете съм виждала!  newsm78

# 9
  • Мнения: 712
Тези шампоани са за да поддържат цвета на вече боядисаната коса. На Палете са хубави. Аз съм се правила с червен в/у изрусена коса.

 И след коко време падна цветът? Добре ли се получи като цяло?

Зависи от шампоана, но обикновено ти трябват около 8-9 измивания.

# 10
  • Мнения: 1 418
Има също пяна-оцветител и балсам-оцветител.Микс тон също би свършил работа(пак казвам-зависи от основата)

# 11
  • Мнения: 1 546
Имам балсам оцветител на Лонда, за уж матиране на русото, ама...тц. Много ефект не виждам. no

# 12
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз съм се мацала точно с шампоан - оцветител.
Мисля че беше на Лонда но не съм сигурна.
Косата ми е кестенява, а аз си взех за черна коса.
Боядиса се, но естесвено не черна, доста голям скок исках да направя! Цветя беше много тъмно кафяво с много приятни отблясъци.
Постепено боята пада. При мен при миене на косата 2 пъти седмично стария цвят на коста се връщаше за около месец!

# 13
  • Мнения: 992
Аз ползвам такава оцветяваща маска, аз съм на кичури и си слагам оцв.маска за брюнетки, доста освежава, но бързо се измива.


А каква марка?Може да я има и тук,че вече искам да спра с боядисването.

Казва се Beautiful Brunette не можах да я откия в нета ако искаш мога да я снимам, не знам дали се продава в Бг. Но открих, че и Пантейн имат такава.
Тази е на Пантейн:

Но не очаквай да ти боядиса косата, тя е само за подсилване на цвета/матиране
Тази на Пантейн не съм я ползвала

Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 17:52 от R i n a

# 14
  • Мнения: 9 089
Това на Пантен го има в Метро, видях го миналата седмица и се чудих за какво е Blush

Общи условия

Активация на акаунт