Реших да взема мерки!

  • 799
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 147
  Здравейте, мами! Не знам темата ми дали е за този форум, но реших тук да я пусна.
  След раждането ми се появиха две топченца на д..то, точно между ануса и вагината Embarassed Embarassed Embarassed. Предполагам, че са хемороиди. Не ми създават никакви проблеми от здравословна гледна точка, но адски ме притесняват, срам ме мъжа с който правя секс, мразя ги! Twisted Evil Имали ли сте такъв проблем и как го решихте? Сигурно някои от вас ще кажат, че се впрягам прекалено, но наистина ме тормозят, искам да съм красива, дори и там Wink(Заради това пуснах темата тук)
   Дали могат да се премахнат по някакъв начин и къде да отида? Гледах реклами на   Он Клиник, премахвали неоперативно всякакви такива неща, ходил ли е някой и дали е доволен?Притеснява ме това, че доколкото знам, операциите в областта на ануса били опасни Sad

 

# 1
  • Мнения: 5 299
И аз имах 2 малки топченца след раждането, но изчезнаха. Мисля, че е добре да изчакаш. Консултирала ли си се с гинеколога си?

# 2
  • Мнения: 990
Според мен е редно да се съветваш с лекар ,за да останови какво всъщност са тези образувания  Peace

# 3
  • Мнения: 147
И аз имах 2 малки топченца след раждането, но изчезнаха. Мисля, че е добре да изчакаш. Консултирала ли си се с гонеколога си?

Родих преди три години! Не изчезват! Shocked Не съм се консултирала, мислех, че не е по неговта специалност Embarassed

# 4
  • Мнения: 5 299
И аз имах 2 малки топченца след раждането, но изчезнаха. Мисля, че е добре да изчакаш. Консултирала ли си се с гонеколога си?

Родих преди три години! Не изчезват! Shocked Не съм се консултирала, мислех, че не е по неговта специалност Embarassed
ЕЕе, доста време е минало значи. Най-добре се консултирай с гинеколог, и евентуално той ще ти каже какво може и не може. Wink

# 5
  • Мнения: 184
Мисля, че доста време си чакала. Най-добре отиди на гинеколог, както са те посъветвали и по-горе Hug

# 6
  • Мнения: 612
Не ми прилича на хемороиди това. Казваш че здарвословно не те притесняват, а хемороидите болят  Thinking . Аз като родих имах и бяха адски болезнени. Питай личния си лекар да те насочи към специалист. С "образуванията" шега не бива.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 493
Това най-вероятно не са хемороиди  newsm78
Те болят и се пръскат и тече кръв от тях  Rolling Eyes
А топченцата да не са от плът получени след зашиването /след раждането/  newsm78, цепена ли си при раждането?
Ако са такива топчета - те май не се махат самички  newsm78, а и незнам оперативно дали се премахват, но ако са такива топчета и разучиш въпроса с оперативното им махане - ПИШИ !!!!
Мисля че има много мами с такива проблеми  Sick

# 8
  • Мнения: 597
Това Мила не са хемороиди,за което разказваш.Хемороидите са В ануса,ако са вътрешни,и външните са около ануса,и са разли4ни видове,по принцип са разширена вена,и се пълни с кръв,на някои хора им се пукат,ако венозните стени са слаби,моите не са се пукали,но бяха много болезнени,щом като ти дават болни4ен за 20 дни....смятай...пре4ат ти,болят те,не можеш да ходиш,да спиш,и не на последно място ти се скасват и нервите покрай този ужас..Така,4е е нещо друго,иди и провери.Може да не е нищо страшно,а за това 4е те е срам от момъка с който си...недей да те е срам, няма смисъл...да не говорим,4е може и изобщо да не е забелязал..Успех и не унивай а действай.

Общи условия

Активация на акаунт