Kak ви предложиха брак?

  • 8 871
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 026
 Споделете! Романтично ли беше или дойде от самосебе си?

# 1
  • Мнения: X
Като видя  EFP 

# 2
  • Мнения: 1 451
Не са ми предлагали  Sad

# 3
  • Мнения: 5 026
Не са ми предлагали  Sad

 Има време...  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Бяхме скорошни гаджета.На Витоша в колата се развива действието.Отиде до багажника,взе една тел и ми я уви на пръста.Аз му се изсмях-развалих романтиката.Той каза,че тази телчица ще я замени с пръстен.Естествено н е повярвах.
На другата сутрин/понеже остана да спи в нас/-като се събудих на пръста ми имаше една златна красива халка...а мъжа до мен го нямаше.
Но умрях от щастие.

# 5
  • Мнения: 3 089
аз предложих. на шега при това. той каза, че идеята не го дразни  Mr. Green
не беше романтично. беше естествено на някой от двама ни да хрумне подобна шеговита идея и другитя да реши, че идеята не е лоша. 

# 6
  • София
  • Мнения: 625
След поредния див скандал аз си събирах нещата и казах край: тръгвам си! А майка му ме прегърна и ми каза моля те не си отивай, като се поуспокоиха нещата той каза:майко ние ще се женим и аз  #Crazyта така много романтично Crazy

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Моето предложение за брак беше наистина страхотно.Скоро гледах по телевизията "10-те най "за най-романтично предложение и трябва да ви кажа,че изобщо не предат пред това,което направи моето момче.Сега ще ви разкажа.
 За посрещането на новата 2006 година аз и моето гадже решихме да отидем на 10-дневна екскурзия из Европа,като 5 дена бяхме в Париж.Там ни свари и 31 декември.Отидохме на ресторант/или по-скоро някаква местна кръчма в старовремски стил/.Хапнахме,пийнахме и към 23 часа тръгнахме към площад Конкорд,където щяхме да посрещнем Новата година.След дълго препускане из среднощните парижка улици бяхме на точното място в 23.50 часа.Нагласихме се с гледка към Айфеловата кула,която имаше специално празнично осветление и аз започнах да приготвям бутилката с шампанско,която мъкнехме от България и аз смятах да отворя точно в 24 часа.Но моето момче каза,"чакай,това по-късно".Много се зачудих,не стига че цяла вечер не ми даваше да пия,а виното в ресторанта беше чудесно и без ограничение,ами и сега не ме даваше да отворя шампанското точно в 12.Питах се "интересно какво според него трябва да направи човек в първите секунди на Нова година,но не го направих на въпрос"
И така дойде 12!!!Целия площад гръмна,Айфеловата кула заблестя в най-тържествения си блясък и отвсякъде се чуваха радостни викове.Ние започнахме още в първата секунда да се целуваме,като аз тайничко си пожелах през Новата година двамата да бъдем много щастливи заедно.И изведнъж моето момче спря да ме целува и започна да си бърка в сакото.Често казано се ядосах на странното му поведение през цялата вечер и вече се чудех какво не е наред.В този момент той сложи в ръцете ми малака кутийка и каза:"Това е едно подаръче за теб,за Новата година".Видях,че е кутийка за бижута и се зарадвах като всяка жена.Помислих си " А,нови обички.Чудесно.Човек винаги има нужда от още едни обици."Но като я отворих и занемях!!! Вътре имаше пръстен! newsm44 Изумена,затворих бързо кутийката и го погледнах невярващо.А той се усмихна и кротко ме попита" Ще се омъжиш ли за мен"
В този момент всичко изчезна,не виждах хората наоколо,не чувах нищо,главата ми гъмжеше.Имах чувството,че сме сами на този площад,където всъщност имаше хиляди хора.Пред премрежения ми поглед беше само искрящата Айфелова кула и нищо друго.Мина известно време докато спра да плача и го попитах"Какво ми каза всъщност".Но грешка нямаше.Той повтори същите думи.
Аз само го стисках за врата и сълзите ми течаха,без да мога да отговоря каквото и да било.Бях ужасно развълнувана.Имах чувството,че Господ е чул молитвите ми newsm20 и сбъдва моята голяма мечта.Страшно много исках този човек,той беше отговора на това,което винаги съм търсила и още от първия момент,когато го видях знаех,че искам да се омъжа за него,да имам дете от него.Никога не си бях позволявала да го кажа гласно или да го покажа много явно,защото всеки мъж би избягал ако знае какво се върти в главата на една жена още от първия поглед.Но бяхме заедно от 4 месеца и колкото и да го исках,въобще не съм си мислила,че може да се случи толкова скоро.После когато за стотен път обсъждахме случилото се той каза,че винаги е мислил че това ще бъде най-трудното решение в живота му,а всъщност се е оказало много лесно.
И така аз стоях опиянена на площада,загубила ума и дума докато стана време да тръгваме,за да не изтървем единствения възможен транспорт в тази толкова вълнуваща нощ.Тогава чак аз го пуснах и казах "Да".Бяха минали повече от 15 минути.Не знам какво му е минало през главата за това време newsm62
Цялата нощ нататък мина неусетно.Вървяхме през улиците с шампанското в ръце/най-после успяхме де го отворим/,прегръщахме се и подскачахме като малки деца.Прибрахме се в хотела и цяла нощ си говорихме.Та кой може да спи при такова нещо???Обадих се на мама и приятелите в България и всички заедно се радвахме.Това е моята приказка. txtloves
През юли направихме сватба,а днес вече  newsm30 нашето съкровище е на път.
Е,това е нашата приказна история.За щастие понякога приказките се сбъдват!

# 8
  • Мнения: 6 472
Вече живеехме заедно и по все още неизвестни причини решихме да сложим кисело зеле. Та така до като тъпчехме бидона със зелето той реши че битовата сценка му изглеждала ужасно семейно и що да не сме вземели да се оженим Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
malka mishchica ,много красив разказ.Наистина романтично.
Желая ви никога да не свършва тази чудна приказка.

# 10
  • Мнения: 3 089
лулуто - хе-хе, това ми е близко до сърцето. нашите мъже явно имат доста общо  hahaha

# 11
  • Мнения: 4 202
Вече живеехме заедно и по все още неизвестни причини решихме да сложим кисело зеле. Та така до като тъпчехме бидона със зелето той реши че битовата сценка му изглеждала ужасно семейно и що да не сме вземели да се оженим Grinning

Ох, и аз си направих устата за кисело зеле тази година, че вече ме е срам баща ми да прави и за нас, но бях отрязана на секундата, сигурно и за това още не сме си предложили  Mr. Green

Luluto, много сладка историйка  Joy

# 12
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Аз съм новичка тук, но да споделя.
Беше съвсем скоро, ходихме на късно море през септмври. Прибрахме се първата вечер след разходки и аз доволна, че сме отпуск  Grinning
Той ме пита: "Щастлива ли си?", аз - "Да", а той - "Ще бъдеш ли по-щастлива ако те попитам дали ще се омъжиш за мен?" и ми падна на коленце с кутийка в ръка  Mr. Green
Естествено, приех. Каза, че мислел да ми предложи на брега, но беше тъмно и нямало да видя какво ми подарява и я приема, я не  Grinning

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 00:30 от Smurfieta

# 13
  • Мнения: 8 917
Как? Пред компютъра, разбира се Mr. Green Скука, но пък хубаво Heart Eyes На един огромен фотьойл пред РС-то беше седнал, и аз се бях гушнала в него и измъкна отнякъде красив златен пръстен с камъче. Simple Smile

# 14
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
................Това е моята приказка. txtloves
През юли направихме сватба,а днес вече  newsm30 нашето съкровище е на път.
Е,това е нашата приказна история.За щастие понякога приказките се сбъдват!
Наистина страхотно! Пожелавам ви много щастие и късмет!   love001

Общи условия

Активация на акаунт