подготвителни контракции-колко време?????

  • 8 916
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 267
Здравейте на всички!Моля да ме ориентирате колко време продължават тези подотвителни контракции? Аз вече трета седмица си ги имам, въпреки че пия Магнерот и само се шашкам!Да кажа -в началото на деветия съм.Ще бъда благодарна на всички които ми отговорят

# 1
здравей, моят термин е на 17.10 имам контракции от средата на 6 месец и от тогава пиех магнерич. Веднага след като влязох в девети месец ги спрях.Не мога да разбера защо ти след като си вече в  девети месец още ги пиеш???  #Crazy  а за самите контракции ще продължат докато родиш.... Grinning
Леко раждане и здраво бебе  bouquet     bouquet      bouquet

# 2
  • Мнения: 6 164
Май до края ще ги имаш. Магнезий в 9-ти месец не се пие, доколкото знам аз!

# 3
  • Мнения: 267
Защо да не се пие магнезий в 9-ия месец? на мен доктора ми каза, че до края ще го пия ?! newsm78

# 4
  • Мнения: 267
Забравих да кажа, че питам за тези контракции защото при мен са постоянни и доста чести а не само от време на време! Затова ми е чудно колко време ще трябва да си ги търпя Не са болезнени но все пак са неприятни

# 5
  • Мнения: 104
  Здравей. Аз ги имам от 5-тия месец, пия си магнерот, ту се усилват, ту намалят, но и аз съм на мнение, че ще си ги иаш до края! Леко раждане и здраво бебче!  bouquet

# 6
  • Мнения: 3 210
До края ще си ги имаш! Но щом вече си в 9 м., няма какво да се притесняваш! Леко раждане ти пожелавам и едно здраво бебче!  Hug

# 7
  • Мнения: 2 910
Подготвителните ми контракции започнаха в началото на 9-тия месец и продължиха до края. И при мен бяха чести, но безболезнени Peace
Леко раждане  bouquet

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Подготвителните ми контракции започнаха в 26 г.с. и си ги имах до 37 г.с., когато родих. Бяха по много - 18-20 на ден.Пиех Магнерот, Гинипрал, бях на системи, инжекции, така и не можаха да ги спрат. Ще си ги имаш докато родиш. Магнерот-а и аз го спрях като влязох в 9-я.

# 9
  • София
  • Мнения: 35 919
До края ще си ги имаш.
Леко и безпроблемно раждане Wink

# 10
Защо да не се пие магнезий в 9-ия месец? на мен доктора ми каза, че до края ще го пия ?! newsm78
Ти магнезий ли пиеш или магнерот???За магнезия съм съгласна, че може, но ако пиеш магнерот...  Naughty  В заглавието на темата си пишеш, че взимаш магнерот... : thinking:
Мисля си, че магнерота е за да подтисне тези контракции, които си започнала да получаваш преди девети месец - нещо като "за задържане". След като вече си влязла в девети месец не разбирам защо лекарят ти не иска да пуска бебо на воля Simple Smile Консултирай се с него най-добре и не се притеснявай...  Hug
П.П. моят термин е след два дни и съм в такова напрежение....... #Crazy

# 11
  • Мнения: 256
Моят термин е на 11.11. и лекарката ми каза да си пия Магнерот-а до 20.10. Също имам контракции, които често са болезнени.

# 12
  • Мнения: 267
Ами че той магнерота си е чист магнезий!Така че разлика няма
Защо да не се пие магнезий в 9-ия месец? на мен доктора ми каза, че до края ще го пия ?! newsm78
Ти магнезий ли пиеш или магнерот???За магнезия съм съгласна, че може, но ако пиеш магнерот...  Naughty  В заглавието на темата си пишеш, че взимаш магнерот... : thinking:
Мисля си, че магнерота е за да подтисне тези контракции, които си започнала да получаваш преди девети месец - нещо като "за задържане". След като вече си влязла в девети месец не разбирам защо лекарят ти не иска да пуска бебо на воля Simple Smile Консултирай се с него най-добре и не се притеснявай...  Hug
П.П. моят термин е след два дни и съм в такова напрежение....... #Crazy

# 13
  • Мнения: 267
Ами че той магнерота си е чист магнезий!Така че разлика няма
Защо да не се пие магнезий в 9-ия месец? на мен доктора ми каза, че до края ще го пия ?! newsm78
Ти магнезий ли пиеш или магнерот???За магнезия съм съгласна, че може, но ако пиеш магнерот...  Naughty  В заглавието на темата си пишеш, че взимаш магнерот... : thinking:
Мисля си, че магнерота е за да подтисне тези контракции, които си започнала да получаваш преди девети месец - нещо като "за задържане". След като вече си влязла в девети месец не разбирам защо лекарят ти не иска да пуска бебо на воля Simple Smile Консултирай се с него най-добре и не се притеснявай...  Hug
П.П. моят термин е след два дни и съм в такова напрежение....... #Crazy

Не се шашкай! Аз толкова се шашнах вече че май спря да ми пука! Grinning Все си казвам че каквото и да става все ще мине! Леко раждане ти пожелавам и най хубавото и здраво бебе

# 14
  • Мнения: 1 097
аз ги имах от края на 7-мия месец, не ми създадоха никакви проблеми  Peace
Родих 1 седмица преди термина и то, защото ме рушираха  Wink

Общи условия

Активация на акаунт