Какви храни да давам след лечение с АБ на 7м бебенце?

  • 476
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Майчета, Марти пие Зинат заради бронхит, който настъпи след хремата ни..Чета, че е хубаво след употреба на АБ да се засили организма от към витамини..Ние не сме яли все още месо, жълтък и глутен..а само зел, плодове и каши..
Мислите ли, че ще е удачно да му давам по съвсем малко кисело мляко, за да си възстанови организма нормалната бактериална среда? Или ни е рано..всъщност има ли нещо, на което мога да наблегна..Благодаря.

# 1
  • Мнения: 5 299
Наблегни на плодовете и зеленчуците. Wink

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Рано е още за кисело мляко.Можеш да наблегнеш и на прясно изцедените сокове от плодове и зеленчуци.Понеже детето ти е малко за цитруси ти давам като пример любимия сок(без цитруси) на детето ми:ябълка, морков, целина и магданоз SickАз не бих го и помирисала, но всеки си има вкус. Confused

# 3
  • София
  • Мнения: 1 457
В АМ и кашите има достатъчно витамини, а като прибавиш и плодовите пюрета и сокчета - какво повече  Wink

# 4
  • Мнения: 2 897
Аз ти препоръчвам домашно приготвени пюрета,ако не даваш PeaceНека си яде детенцето както обикновено,не бързай с глутена и жълтъка Peace
За киселото мляко ви е рано, в АМ си има достатъчно витамини, желязо и пр.
Пожелавам ви скорошно оздравяване Hug

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Аз пък мисля, че не ви е чак толкова рано за кисело мляко. По няколко лъжички дневно бих давала  Peace

Общи условия

Активация на акаунт