Пак започна да се буди вечер?

  • 507
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Моя син е на 4 месеца и вече два месеца си спеше от 8 до 2-3 сутринта, кърмене и после пак заспива до 6 и пак кърмене.
от няколко дни обаче започна да ми се събужда в 23 ч. и се храним на 3 часа, точно както когато беше на 1-2 месеца.
Някой да има идея какво става, какви са тия промени в съня и режима му точно когато си мислех че ще започни да спи по цяла нощ (защото имаше 2 такива нощи в които ми заспа в 20 ч. и се събуди в 5 за хранене).
Искам само да кажа, че кърменето е неизбежно, вода и чай не пие, а с приспиване не става - иска си цица момчето и това е!
Някакви идеи?
Поздрави!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Зъби.И ние така си развалихме режима.Долу горе на тази възраст ни почна и на 5 месеца и половина ни изникна първото зъбче

# 2
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
... кърменето е неизбежно, вода и чай не пие, а с приспиване не става - иска си цица момчето и това е!
На същия хал сме - това са зъби...Отделен е въпросът кога ще излязат.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 953
ЗЪБИ .Докато не изникнат е ужас.

# 4
  • Мнения: 26
...хм... мина ми през акъла, че са зъби ама знае ли човек, все си мисля че е рано.
Сега като помисля и през деня е станал по-раздразнителен, нещо все ми се криви...но пък аз си мислех, че преди зъбите идват лигите и многото слюнка в устата, а при нас това го няма още?
И сега какво, докато му растат зъбите(тоест може и 3 месеца) ще се събужда постоянно вече?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ами нещо такова Mr. Green
Ако знаеш от кога не съм спала като хората

# 6
  • Мнения: 742
Не се тревожи-след коликите следват зъбките Crazy
Ние също сме в период на зъбоникнене, но мога да те успокоя, че всеки дед е различен. Криската се събуждаше няколко дни подред в 12, после отново се успокои и започна за се събужда чак в 6...просто е на периоди Hug

Това при нас продължава вече месец и половина...всичко лапа и най-вече ръцете hahaha

Успех и да се похвалите със зъбче newsm47

# 7
  • Мнения: 3 478
И при нас е така вече повече от два месеца. Не съм го отдала на зъби досега честно казано, защото няма изгледи, но може и наистина да е от това.

# 8
  • Мнения: 422
От зъбките ще да е.  Simple Smile Въоражи се с търпение, при нас това продължава вече около 4месеца.Разбира се някои нощи си спиме и нормално.За по- лесно го взех при нас да спи.Намира си сам гърдата в повечето случай ..дори и не се събужда, мама също. Laughing
 

Общи условия

Активация на акаунт