Имаме изприщено личице

  • 1 075
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Дея е на 4 месеца и 2 седмици.Започнахме да яде ме пюрета  Partyот две седмици (вече). Но бузките ни са постоянно зачервени и със малки пъпчици. Водих я на лекар каза, че ще отмине от само себе си било от пюретата! Лекарката и ни изписа крем на Мустела, мажиме се но обривчето отново се появява. Мажа я и вечер преди лягане. Възможно ли е да се прищем от пюретата? При вас получавало ли се е така и какво да правия? Има ли и други бебета с такъв проблем и на истина ли отминава обрива?
 Мисля дори да спра да давам пюрета! 
А детенцето ми сигурно много го сърби миличкото! Cry

  .

Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 14:44 от e_vurbanova

# 1
  • Мнения: 5 299
Ми заведи го на лекар. Кой ти изписа този крем на Мустела, и какво ти каза?

# 2
  • Мнения: 5 790
Колко е голямо детенцето? Както Бейбиту вече ти е казала - на лекар.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 571
Че кво общо има мустела с пъпките? На нас ни изписваха нещо, с което да минат, а не да си оставим парите в аптеката. А док какво казва?

# 4
  • София
  • Мнения: 6 970
Възможно е да е от точно определено пюре, спри ги всичките и виж дали пъпчиците ще изчезнат, ако изчезнат,  давай от едно пюре по няколко дни и ще видиш към кое точно реагира детенцето. Синът ми реагира по този начин на сокчето от ябълка, спрях го и след две седмици опитах пак, но давах първият ден една лъжичка, вторият и третият също, след това това увеличавах много бавно и нямахме реакции. Успех.

# 5
  • Мнения: 80
Дея е на 4 месеца и 2 седмици. Водих я на лекар каза че ще отмине от само себе си било от пюретата!  И за това ви питам има ли и други бебета с такъв проблем и на истина ли отминава обрива.  Лекарката и ни изписа крем на Мустела!

# 6
  • Мнения: 5 299
Заведи детето при алерголог. Не си прави експерименти с педито Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 4 571
Ние имахме от храната от кухнята/в началото/. Но сега чувам, че някой дава Мустела за пъпки newsm78. На нас ни казаха Нахткерцен и Са глюконат.
Бейби, ако идат на алерголог, със сигурност ще им изпишат някви капки, без да е доказано, че има няква алергия. Аз мисля, че по-добре на кожен Thinking.

# 8
  • Мнения: 5 299
Ние имахме от храната от кухнята/в началото/. Но сега чувам, че някой дава Мустела за пъпки newsm78. На нас ни казаха Нахткерцен и Са глюконат.
Бейби, ако идат на алерголог, със сигурност ще им изпишат някви капки, без да е доказано, че има няква алергия. Аз мисля, че по-добре на кожен Thinking.
Ami da може, имах предвид някакъв специалист Grinning

# 9
  • Мнения: 80
Ние имахме от храната от кухнята/в началото/. Но сега чувам, че някой дава Мустела за пъпки newsm78. На нас ни казаха Нахткерцен и Са глюконат.
Бейби, ако идат на алерголог, със сигурност ще им изпишат някви капки, без да е доказано, че има няква алергия. Аз мисля, че по-добре на кожен Thinking.
  Хипоалергичен крем на Мустела за обриви по лицето и тялото Zones Irritees.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 571
  Хипоалергичен крем на Мустела за обриви по лицето и тялото Zones Irritees.
Сори, не знаех, че имат и такъв. А има ли някой, който да е доволен?
Аз лично, тази козметика не съм я ползвала.

# 11
  • Мнения: 80

[/quote]
Сори, не знаех, че имат и такъв. А има ли някой, който да е доволен?
Аз лично, тази козметика не съм я ползвала.
[/quote]
Мисля че Да!
Имат много хубав крем за под пелените макар, че на вас вече няма да ви трябва!
Витамин бариерен крем за зоната под пелените не е скъп и е много ефикасен.
И на нас този крем ни изчиства лицето но не ни решава проблема обривчето пак се появява.
 

# 12
  • Мнения: 22
Stelatria, мисля, че за това кремче за лице говориш. Аз лично съм го ползвала през лятото имахме пъпчици от горещината и ни помогна, но при вас може да е алергична реакция. Щом се появяват повторно ..... newsm78 май най-добре спри пюретата и бягай на специалист.

# 13
  • Мнения: 4 392
Дея е на 4 месеца и 2 седмици.Започнахме да яде ме пюрета  Partyот две седмици (вече). Но бузките ни са постоянно зачервени и със малки пъпчици. Водих я на лекар каза, че ще отмине от само себе си било от пюретата! Лекарката и ни изписа крем на Мустела, мажиме се но обривчето отново се появява. Мажа я и вечер преди лягане. Възможно ли е да се прищем от пюретата? При вас получавало ли се е така и какво да правия? Има ли и други бебета с такъв проблем и на истина ли отминава обрива?
 Мисля дори да спра да давам пюрета! 
А детенцето ми сигурно много го сърби миличкото! Cry

  .

Въобще не е изключено да е алергия. Тази вашата лекарка като е предположила, че може да е от пюретата, не ви ли каза, да ги спрете, примерно?! Rolling Eyes
И ако е от пюретата, няма да отмине от само себе си!
И вместо направление за алерголог, да ви изпише Мустела! ooooh! ooooh!
Тези ситните пъпчици може и да са от претопляне. newsm78 Поне при Симона се получаваха от това.
А какво друго освен пюрета яде детето?

# 14
  • Мнения: 262
о  т захранването е!ние бяхме същите!предписаха ни елоком  и много бързо се оправи.казаха ми,че е атопична алергия .точно така се пише    от храната се получава и обрив по дупето      като свикне с храната ще се оправи.много са чуствителни към доматите в пюретата затова ги избягвай!    Wink

Общи условия

Активация на акаунт