как прекарвате края на седмицата у чужбината

  • 2 978
  • 56
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ми това е Mr. Green

разкажете как минават почивните ви дни, къде ходите - на излет, поход, покупки, гости...
или пък си седите вкъщи?

# 1
  • Мнения: 7 914
първите години ходихме насам - натам.... в последно време.. повече си стоим в къщи...покупки, повече сън...понякога гости... и т.нар. обичайни неща Crazy

# 2
  • Мнения: 5 183
Зимата нямаме 4ак кой знае какво за разказване - гостуваме на някое семейство, гостуват ни на нас, излизаме на кратки разходки из квартала, пазарим, ако е съвсем лошо времето, може да идем до библиотеката, където на сухо и топло де4ко си играе, 4етем и т.н. В събота е неделя гледам да спазваме някакъв режим, вклю4ващ следобеден сън, тъй като цяла седмица на градина много му идер на юнака. Той си ми е поспалив и не издържа много.
Но сега иде лято!!! Предвкусвам ве4е удоволствията, които предстоят - излети, разходки, пикници, плажове, паркове, зоологи4еската градина, атракциони на открито, барбекюта, детски смях!!!

# 3
  • Мнения: 6 390
ми това е Mr. Green

разкажете как минават почивните ви дни, къде ходите - на излет, поход, покупки, гости...
или пък си седите вкъщи?

Правиме всичко възможно, само и само да не сме си вкъщи  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 427
Ние с мъжа ми излизахме преди доста често събота,хранехме се навън,след това отивахме в Пъба на нашия приятел Макс,където се виждахме с всички приятели.Ставаше голямо парти.Сега си стоим почти винаги в къщи откакто съм бременна,рядко се ходи дори на ресторант,защото не мога да консумирам какво бъде с тези киселини.А и откровено,нямам особено желание.В неделя сме задължително на обяд в свекърва ми.Тук по нашия край хората са малко дръпнати(Торино и провинция),не са много по гостито ,нито ходят нито канят.Рядко се виждаме по домашному с приятели,особенно вечер.Чат пат се отбива някой през деня.Като оставаме в нас през почивните дни,обикновено гледаме филм.В събота обикновенно пазаруваме.Ходим до някой шопинг център където той драсва на една страна(залепва на щанда с видео игрите и комютърните чаркове),аз на друга(разни магазини за козметика и облекло,а напоследък само по бебешки такива),като от време н време се засичаме да си кажем къде ще се чакаме следващия път и така докато си свършим работата.Ядем в някой селф сървиз там,пием на екс едно късо силно кайве и се привираме у нас разглобени.
В неделя след обяда в свеки хукваме до супермаркета отново на покупки ,тъй като в края на седмицата оставам само с лед в хладилника. Confused

# 5
   Ние доста 4есто пътуваме / поне 2 уикенда в месеца /. Ходим за 1 ден до някой атракцион, тук е пълно с такива или  за 2 дни-посещаваме някой град във Флорида. Има много неща за разглеждане и си изкарваме страхотно.
   Обикновено петък вечер имаме на гости приятели или ние сме на гости или  излизаме на вечеря в някой ресторант.
   Пазаруването го изместих от повече от година за през седмицата, много рядко оставям нещо за уикенда -  синовете ни хич не харесват да ги водим по магазините, скучно им е освен в случаите когато  магазините са за техника и компютри, игри.
   Понякога се случва през единия ден на уикенда да сме си само у дома , да гледаме ТВ, четем, мързелуваме или спим следобяд- тогава наистина се релаксира, но се случва рядко. Предочитам да излизаме- ако оставя децата ще стоят постоянно на компютъра и плейстейшъна.

# 6
  • Мнения: 3 367
уикендите са ни време с децата и го прекарваме по техен вкус;
poneже спят на обед имаме 4 половинки дни за запълване и правим:
парк сутрин- гости следобед; музеи сутрин-магазини следобед; зоо сутрин-стори тайм следобед;и пр-фестивали,плей деитс в парка,пикник,бесейни през лятото;
навън сме 90% от времето,у дома не седим

# 7
  • Мнения: 2 427
Сънрайз,колко са ти големи синовете Thinking?
Все едно моят мъж ми описваш,кога ли ще порастне и той Confused...сега си е сложил някакво кормило и педали на плота с компютъра и вечер се състезава с някакви младежи онлайн Shocked.С неговите ралита голям шум вдига. Confused

# 8
 Синовете ми са на 7   и 10  години. И от 2 месеца техния компютър е с парола ... иначе ще работи денонощно. Добре , че във FL Времето  е хубаво и може да се излиза целогодишно по разходки.
  А за порастването... като гледам как е и мъжът ми скоро ще имаме нужда от 3 компютър у дома.

# 9
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Единият ден твърдо е посветен на пазар и домакинстване в къщи, а  през другият посрещаме гости, ходим на барбекю или на гости у приятели.

# 10
  • Мнения: 1 854
Пьтуваме до свекьрва ми 90% от случайте, което е на около 200км от нас.През другите 10% свободно време или всеки си прави каквото иска и почива както иска, или се срещаме с приятели.

# 11
  • Spain
  • Мнения: 3 750
обикновено ходим по излети , по гости или аз посрещам такива . уикенда ме4та за мен е да легна в леглото и никои за нищо да не ме търси  - ама няяяяма  Wink . напоследък е свързан с ходене по разли4ни магазини .

# 12
  • Мнения: 1 116
Обикновено поне единия ден се разкарваме някъде, хапваме навън,  пием кафе, ходим на кино, виждаме се с приятели.
За магазини въобще и не се споменава, когато сме с мъжа ми, защото той не обича да ходи по магазини, затова аз си наваксвам през седмицата Simple Smile Събота вечер обикновено все сме на някой купон, толкова много приятели имаме, че все някой има повод за празнуване, ако ли пък не, каним гости или ние сме поканени.
Лятото почти всеки уекенд се събирахме с приятели на барбекю в някой парк около езерата.

# 13
  • Мнения: 847
Ами в събота ,обикновенно излизаме,виждаме се с приятели,ходим на кино ,на кафе,избягвам магазините,защото е лудница-все едно 4е французите няма какво друго да правят и вси4ки се забиват в търговските центрове,а ако вали е ужас-пълна лудница.. ooooh!
В неделя -ходим на обяд на гости у свеки и така не готвя Laughing, след обяд ходим на разходка в гората или в някой парк,понякога си оставаме в къщи пред някой филм..

# 14
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
сьботите обикновено обикаляме по мага3ините или си правим и3лет с колата до някое бли3ко градче....неделите са 3а ра3ходки бе3 колата и следобедно посещение при баба и дядо.....

Общи условия

Активация на акаунт