Не яде-от коликите ли е?

  • 453
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте мами!
Имам следният въпрос-бебка е на 2 седмици.С колики сме от 4 ден,но според мен са по болезнени(незнам вие ще кажете Embarassed) в смисъл много се гърчи и свива към коремчето и издава звуци все едно има "запек и тя се напъва".В началото беше през нощта,а сега  и през деня.Понеже не ми дойде кърмата Cry сме на АМ.От болницата ми предписаха Фризолак+Фризовом.От 2 дена не иска да пие повече от 50 мл,а понякога 20-30 мл.Преди това си пиеше 100 мл без проблем.И аз реших да пробвам следното:смених шишето-от Чико на Авент,почнах да и давам през 2 часа,накрая на своя глава Embarassed смених и млякото на Аптамил и след всичко това резултата е същият.Да вмъкна че няма запек ака си нормално(да чукна на дърво).Незнам дали ще ми разберете писаното Praynig,но с две думи въпроса ми е : Възможно ли е от това че я боли коремчето и да не иска да яде?????? newsm78.

# 1
  • Мнения: 5 299
Възможно е да. Тебе ако те боли корема, ще искаш ли да ядеш Grinning Колкото изяжда- толкова. Ще минат коликите, и ще започне да си хапва спокойно. Wink

# 2
  • Мнения: 702
почнах да и давам през 2 часа newsm78.
според мен това е много кратък интервал между две хранения

# 3
  • Мнения: 27 524
Ако й даваш прекалено често, от една страна това прави коликите почти непрекъснато, от друга не може да огладнее. Проблемът е, че признаците на колики са много трудно различими от тези на глад  Confused Спазвай интервал, храни я с една дупчица на биберона и затегнат пръстен, да яде колкото се може по-бавно. Да не е легнала, да лежи полуседнала в ръката ти. Оригвай добре, не я тръскай след ядене. Не тръскай шишето да разбиваш млякото - така става на пяна и мехурчета, които влизат като въздух в корема й. Ако даваш Аптамил - остани на него и не сменяй повече млеката. Трябва време за толкова малко бебче за адаптация.

# 4
  • Мнения: 41
Благодаря ви за отговорите,но май се оказа друг проблема:млечница,а не колики.Говорих с педито и сега сме на Дактарин,дано почне после нормално да си яде Praynig.

# 5
  • Мнения: 4 392
Благодаря ви за отговорите,но май се оказа друг проблема:млечница,а не колики.Говорих с педито и сега сме на Дактарин,дано почне после нормално да си яде Praynig.

Не знаех , че млечницата е нещо болезнено? newsm78 Това не са ли онези налепи по устната лигавица, които се образуват от млякото? И дъщеря ми имаше такива. С дактарин се оправи много бързо. Peace

# 6
  • Мнения: 5 299
На Викториа Дактарина и помогна за 2 дена. Много е хубав този крем. Аз мисля, че ако е налепите са прекалено много, сигурно е неприятно, но чак болезнено - не ми се вярва. Все пак е вероятно да създава дискомфорт. newsm78

# 7
  • Мнения: 41
Ами аз питах изрично педито дали е възможно да няма апетит от млечницата и тя ми каза "ДА",но за сега нямаме много ефект,горе-долу налепите почнаха да изчезват.И аз незнам ще видим като се изчистат напълно. newsm78

# 8
  • Мнения: 6 164
И от колики и от млечница изчезва апетитът. По-точно не изчезва, но им причинява болка яденето.Sad

Общи условия

Активация на акаунт