Дрехи за бременни мами в П-в?

  • 494
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Мами споделете от къде пазарувате панталони за бременни, все още си влизам в дънките, но.....май най-много още седмица, тесни са ми на талията и се чуствам гадно Sad. И идея си нямам къде да отида, моля дайте съвет  Praynig

# 1
# 2
  • Мнения: 105
Мерси  bouquet, а някакви лични впечатления...Вие мами от къде сте си пазарували? А има ли в П-в магазин mamma donna, понеже ми го препоръчаха но в София?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
В подлеза на Тримонциум има магазин за бъдещи мами, поне на витрината има изложени много сладки дрехи. Незнам как са като цени, но е на лесно място и при някоя разходка можеш да го разгледаш. Мисля, че имаше подобен и в подлеза на спирката преди тунела, но за там не съм много сигурна.

# 4
  • Мнения: 35 957
Мерси  bouquet, а някакви лични впечатления...

от мен - не, аз не съм от Пловдив Simple Smile

# 5
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
В подлеза на Тримонциум има магазин за бъдещи мами, поне на витрината има изложени много сладки дрехи. Незнам как са като цени, но е на лесно място и при някоя разходка можеш да го разгледаш. Мисля, че имаше подобен и в подлеза на спирката преди тунела, но за там не съм много сигурна.

  Има, някои наистина са страхотни! Чак да ти се прииска да си бременна отново  Wink

# 6
  • Мнения: 105
Бе то и аз не живея там, ама се прибирам веднъж в месеца за някой weekend , през седмицата не ми остава време да обикалям из Сф, та сега ще се пробвам там, вече трябва Wink

# 7
  • Мнения: 1 934
Има магазин и в Търговския център на главната(бившите хали) и до клиника Торакс. Те са на един собственик и има еднакви неща и в трите магазина.

Общи условия

Активация на акаунт