Може ли да има обрив ако аз съм яла кашу?

  • 567
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 379
Първо ЧНГ на всички мамчета и бебоци и много здраве и усмивки на всички!

Сутринта като сменях памперса на Гого и видях, че дупето му се е разранило - подсечено ли е, не знам, има пъпчици около ануса и малко нагоре по цепката на дупето и е червено. Сигурна съм, че снощи нямаше нищо.

Снощи ядох кашу, около 70 гр сигурно, та се чудя дали не е това причината за подсичането? Не е ял нищо по-различно или ново вчера, тъй че не е от храна, която той е ял. Няма видимо и зъб да избива...

Може ли да е от кашуто или да търся другаде причината?

# 1
  • Мнения: 6 243
На теория може и да е от кашуто. Нали ядки не се дават до едногодишна възраст на бебетата, защото са алергени. Но пък от друга страна, това първите ядки ли са ти откак се е родил Гого? Някакси ми се вижда малко вероятно... До сега съм яла ядки доста (нали някои са много богати на протеини, а аз месо не ям), ама реакция не е имало.

Абе не яж кашу известно време, и без това е мазничко и не е хубаво за дстройните ни фигури Grinning

# 2
  • Мнения: 4 358
Не ми се вярва да е от кашуто.
По-скоро е подсичане. Сложи му пудра, трябва да се повлияе бързо.

# 3
  • Мнения: 3 379
Мерси.

Ако не е от кашуто, от какво може да е? Изобщо подсичането от какво става?

# 4
  • Мнения: 4 358
Може да си забавила малко измиването на дупето, да растат зъбки, да си дала нова храна на Гогата... причини всякакви, важното е да мине бързо  Wink

# 5
  • Мнения: 6 243
Може да е от памперса. Ако си сменила марката. Или просто кофти партида.

# 6
  • Мнения: 3 379
Мда, точно това исках да кажа, че нито съм давала нова храна, нито съм сменяла памперса, нито партидата е различна, че сме с този пакет от една седмица... А и зъби не виждам... както и д ае, вече завехват, нямам пудра, но го мажа с цинкова паста. Дано се оправи бързо, благодаря отново!

Общи условия

Активация на акаунт