С каква чанта сте?

  • 2 960
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Мами, аз съм от тези,които не обичат да носят чанти. Любопитно ми е при вас какво е положението! Да споделите за чантите, ако искате за цвета, всичко, каквото се сетите! Благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 891
Да ти кажа, имам около 12, които редувам спямо настроението, но 90% от тях са с къси дръжки и се държат с ръка. Не знам защо, но този ретро стил ми допада отдавна Simple Smile

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 17:14 от jj okocha

# 2
  • Мнения: 11 003
И аз не обичах да нося чанти, ходех с раница, но в един момент се оказа, че разнасям сравнително голяма раница, а в нея има само портомоне, ключове и телефон.  Sad
Чантите ми са от плат, тип пазарски торба, с изключение на 1 малко чанте спортен модел. А когато не съм с чанта, нося раница. Но задължително ръцете ми трябва да са свободни, и двете!

Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 17:33 от Гигилче

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Зависи от случая и облеклото. Ако отивам да разхождам дребния в парка, съм със спортна чанта  -  или раница, или някаква през рамо, голяма задължително.
Иначе предпочитам по-големите чанти, но имам и по-малки (но побиращи много неща  Wink). Rolling Eyes
Като цвят, форма и материя са разнообразни.  Blush

# 4
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 360
Обичам малки чанти с къси дръжки за носене в ръка, а не през рамо. По-скоро класически модели в тъмни цветове. Сега съм с една много любима - черна кожена с кафяви кожени дръжки - подхожда и на черни и на кафяви обувки и не я сменям постоянно. Харесва ми да са меки, защото събират повече джунджурии. Не мога без чанта - тя е неразделна част от мен  Wink - имам си доста постоянни неща вътре. Повечко джобове също са предимство.

# 5
  • Мнения: 3 372
харесвам чантите с къси дръжки, да не се носят на рамо и то по-спортни моделчета Wink

# 6
  • Мнения: 2 161
Аз имам най-вече две слабости-дрехи от кожа (моля,защитничките на животните да се въздържат) и чантите.Ужасно много са ми чантите и в различни стилове,но  най-вече предпочитам тези,с две къси дръжки.На рамо не обичам да нося чанта,освен раница.

# 7
  • София
  • Мнения: 35 897
Бих казала : спортно-елегантен стил
Съобразявам се с това което е актуално - форма и цвят / не марка...дори да е Прада или Гучи, не бих я носила заради марката/
...и от случаят....

# 8
  • София
  • Мнения: 2 381
Имам 2 летни, 1 спортна, която вече не ползвам, 2 зимни - черна и кафява и 2 официални. Брей, че те били цели 7! Това лято се скъсах да сменям чанти. Един ден с едната, другия - с другата, в зависимост от дрехите. Иначе не обичам често да си сменям чантите, защото забравям да си извадя парите от т.нар. тайно джобче.  #Crazy Тази зима ще си вземо още една кафява, а старата такава ще отиде на боклука. Иначе сега съм с черна.

# 9
  • Мнения: 3 611
Доскоро не обичах да нося чанта и всичко ръгах по джобовете, обаче портмонето ми е много голямо, като сложим и телефона, и ключовете, и парфюмът и нещо още не кой zнае колко трябващо ми... и много удобно нещо било това чантата  Laughing Та като се zарибих... стой та гледай - най-малко 15 имам.
Та zа всеки повод, тъй и гласувах  Sunglasses

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Имам и спотрни и класически, та гласувах за тях Mr. Green.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 779
Ето с такава  Crazy

# 12
  • Мнения: 3 050
Аз също в последно време се вманиачих на тема чанти, но нямам все още много-само няколко според дрехите Heart Eyes Харесвам тези които се носят на рамото-дамски стил. Laughing

# 13
  • Мнения: 7 474
Имам много за всякакви случаи, но предимно нося по-спортни. Сега съм с дънкова  Crazy

# 14
  • Мнения: 27 524
Определено не нося чанти, ако ми се налага - с дръжка за рамо - дънкова, шаренка...  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт