моля за съвет

  • 669
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 998
Имам голям проблем. Претърпях оперция на окото и сега трябва около 4 месеца да се пазя от всякакво натоварване, което значи, че няма да мога да се грижа за малката сама. След като обсъдихме вариантите със съпруга ми се спряхме на възможността да я дадем на детска ясла. Моя позната ми препоръча детска ясла и градина в кв. Гоце Делчев не запомних името, но разбрах, че била бившата Хоши Мин била създадена от Людмила Живкова. Случайно някоя майка да има впечатления от тази градина, а може и от някоя друга стига да е близо до нас, ние живеем в Белите брези. Обмисляме и частна градина, но да е на прилични цени. Малката е на 1год. и 9 мес. Много ми е трудно незнам как ще приеме да е сама без мен, страх ме е да не се почуства изоставена.... ох незнам ще се побьркам вече.....

# 1
  • Мнения: 7 106
Много съжалявам за проблемите ти, дано скоро се оправиш и намерите най-правилното разрешение за проблема.Аз не мога да ти дам съвет, тъй като не съм от София, но бутам темата напред, дано някое майче се включи.

# 2
  • Мнения: 246
Въобще не се притеснявай да я дадеш на ясла . Моята сладурана я дадох на 1г.9м. и не сбърках. Много се притеснявах как ще го понесе и дали ще плаче много или не. За моя радост плака само пъвите два-три дена, но само докато се качи по стълбите и влезе при другите дечица.

# 3
ами аз нямям инфо но не мисля че е проблем за малката Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт