за капките TOBREX

  • 17 317
  • 16
  •   1
Отговори
Здравеите,днес водих бебка при педиатарката и ни каза че има зачервено гърло и да и пускам в нослето от капките  TOBREX,някои ползвал ли е от тях,безвредни ли са и имат ли ефект???малко ме страх да и ги пускам,но щом докито казва........обаркана съм ooooh!

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 193
Тия капки са хубави.Ние ги ползвахме,но за очичките.Не се притеснявай според мен,но все пак малкко се замислям защо тобрекс в нослето newsm78все пак това е капки за очи.

# 2
  • Мнения: 1 840
Спокойно можеш да ги ползваш - наистина са добри и се изписват и на много малки бебета. Това, че са за очи, не е никакъв проблем да се слагат в нослето. Обратният вариат вариант не е приемлив - т.е. капки за нос да се слагат в очите. Слагай ги без да се притесняваш! Ще видиш, че ще помогнат на детето.

# 3
  • Мнения: 35 961
капят се и в носа, но защо бърза толкова с антибиотични капки?!? толкова ли е страшно положението?

# 4
  • Мнения: 643
капят се и в носа, но защо бърза толкова с антибиотични капки?!? толкова ли е страшно положението?

 И аз това се чудех, защото са антибиотични. Аз даже в очите не искам да ги слагам по тази причина, само ако е крайно наложително.

# 5
  • Мнения: 1 448
Сложи й, те са антибиотични и ще помогнат  Peace И аз съм слагала   bouquet

# 6
  • Мнения: 286
И аз съм слагала в нослето, бързо действат.

# 7
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз съм слагала, но в очичките. Изписаха ни от родилния с конюнктювит от стафилококова инфекция и затова се наложи.

# 8
  • Мнения: 2 116
И аз съм ги ползвала за очите! А за нослето незнам!  newsm78

# 9
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз ги слагам в о4и4ките при конюнктивит . малко съм объркана данеби да става дума за други капки .. моите май се казват толбрекс .  тук лекарите ги предписват само в краен слу4ай защото все пак са антибиотик . за носле ? по добре използвай разтвор

# 10
  • Мнения: 1 097
Аз слагах в нослето много сълго време ,свършиха чак..  Confused Антибиотик са и са силни, но при нашите стафилококи и стрептококи не помогнаха съвсем... Доста бебета са ги ползвали. Ако са ви казали 3 или 5 дни, мисля няма да е проблем  Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Слагала съм, но не капките, а мазилото - Тобрадекс. Предписват се за очи, но се използват и за нос /особено при зелени сополи/ при малки деца, защото били по-изчистени - това ми бе обяснено от нашата педиатърка.
Аз определено съм доволна.

# 12
  • Мнения: 1 680
изписаха ни ги за нослето, след като и двамата бяха 2 седмици със сополи, които от нищо не се повлияваха. Мога да кажа че след 1 ден и двамата нямаха вече сополи, много съм доволна.

# 13
  • Мнения: 138
И моята Райничка имаше хрема 2 дори 3 седмици, която от нищо не се повлия, тогава ни изписаха Тобрекс и всичко се оправи за 3,4 дни. Това са кортизонови капки за очи - антибиотични са, но могат да се прилагат и за нослето.
Но преди това аз опитах с два вида капки , от които преди е минавала хремата Виброцил и Олинт.  Може би първоначално трябва да опитате с друг вид капки, незнам.

# 14
  • Мнения: 421
Ние сме ги ползували за нос, даже напоследък само така се лекуваме когато секретите от носа са жълти или зелени. При положение че няма други симптоми като температура и кашлица, тези капки спасяват от прием на АБ. От същия вид са българските Тобрин само дето са два пъти по-евтини. Трети вид са Макситрол...всичките са за очи, но действат много добре и на нос. Трябва да се капват обаче мин. 5 дни да не кажа 7.

Общи условия

Активация на акаунт