НЕКА МУ ПОМОГНЕМ!

  • 3 061
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 261
Здравейте отново на всички.Наближава 18.10 ,а с това и един много голям проблем за разрешаване пред нас. CryСтава въпрос за едно дело на мъжа ми във ВАРНЕНСКА ВОЕННА ПРОКУРАТУРА.От както е това дело,а то се точи вече 2 години,той изпада два пъти в нервна криза и два пъти бе с исхемична криза.Единия път и бърза помощ идва.От него период датират и здравословните ни проблеми.Той е с олиго ....незнам какво точно беше,високо кръвно.А е само на 25 години.Искаме да си имаме и бебе.   Как да стане,като сме в постоянен стрес? От нерви и хормоните ми полудяха,възел на щетовидната жлеза и какво ли още не.Все пак от няколко месеца си говорим,че каквото и да стане нашето здраве е по важно и трябва да гледаме напред.Поставих ме си цел,спокойствие и каквото стане.
И става.Тези дни се похвалих,че възела е изчезнал и хормоноте са в норма,стана чудо истинско чудо,нали?
Но все пак с наближаването на датата и двамата сме изнервени и нищо не си споделяме,и малко се караме.....
Искам да ви помоля,ВСИЧКИ ДА СТИСКАМЕ ПАЛЦИ НА 18.10,ВСИЧКО  ДА МИНЕ ДОБРЕ.  Hug
Искам да помоля и ако някой познава съдия Николай Петков от Варненска Военна Прокуратура,да го помоли да разгледа обективно делото  Naughty и да не взема страна.Знам със сигурност ,че ответната страна е с много връзки на високо мутренско ниво.
А ако някой иска да знае за какво става въпрос в делото мога да му разкажа на кратко в лични.
Незнам дали някога сте ходили в съд,аз бях отзад и краката ми се подкосиха.А как ли се е чувствал той отпред,подсъдим за това,че си е изпълнявал служебния дълг?
Благодарение на него и колегите му спим спокойно,защото тяхна основна цел е да се борят с престъпността.А какво стана?

# 1
  • Мнения: 1 492
Ще стискам. Дано всичко мине добре Praynig
С друго не мога да помогна. Tired

# 2
  • Мнения: 656
Ще стискам. Дано всичко мине добре Praynig
С друго не мога да помогна. Tired
И аз ще стискам!   fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 3
  • Мнения: 2 013
И аз стискам. Надявам се колегите му да са зад него!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 129
И аз ще стискам!
Дано всичко мине добре!

# 5
  • Мнения: 1 489
Ще стискам и аз.Дано справедливостта победи.

# 6
  • ново
  • Мнения: 5 888
Ще стискам разбира се, най-малкото защото и на нас ни предстои нещо подобно, за което още не мога да говоря Sad
Знам какво преживявате, пожелавам ви обективен процес и много късмет Hug

# 7
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Дано и двамата сте много щастливи след 18.10.Стискам палци!

# 8
  • Мнения: 5 622
Мисля, че схванах горе долу за какво става дума. ЗА съжаление е така. В нашата държава полицаите не са особено уважавана институция (за което до голяма част и самите полицаи са си виновни  Confused) ОСвен това те уж имат права, но в същност не е така. Не дай си боже да стреляш по някого(който е застрашавал живота и здравето на хората или на самите полицаи ) и после смятай, че си уволнен..... Въобще ще станеш герой, ако стоиш и те бият/убият. Тогава ще се вайкат по телевизията и ще линчуват престъпника, пък полицая(който е станал за смях, че се е оставил да бъде бит, щото иначе друго не може да направи, за да не си загуби работата)ще бъде канонизиран за светец...изобщо тъпа организация и политика на тази институция  Sick

Така, че.....подозирам, че мъжът ти е жертва на нещо подобно  Sick

Спирам да пиша, само ще пожелая УСПЕХ! ЩЕ стискам палци да излезете с вдигната глава от съда и от делото и съпругът ти да си запази работата.....  bouquet

# 9
  • Мнения: 4 806
и аз ще стискам

# 10
  • София
  • Мнения: 551
 newsm10

# 11
  • Мнения: 3 760
Душичке, ще стискам палци и ще се моля! Успех!

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Знам какво преживявате, пожелавам ви обективен процес и много късмет Hug

И аз знам, и аз съм преживявала няколко процеса.
Много късмет и справедлив процес.  bouquet

# 13
  • Мнения: 8 917
Успешен изход Peace

# 14

Общи условия

Активация на акаунт