Спешно питане за прическа!

  • 1 961
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
Извинявам се предварително за пускането на тази може би глупава тема! Embarassed

Но имам спешен въпрос -

Модерни ли са прическите с преса - имам предвид цялата коса да бъде на вафлички?!
Сещам се единствено за тази прическа - която да направя сутринта и да се задържи до късно вечерта?! Притеснявам се да не приличам на овчица, така че ако ви хрумне нещо друго - моля да ми подскажете! Praynig
Идеята за фризьор за съжаление мое отпада, за сметка на маникюра и гримьора - липса на време.
Косата ми е с дължина - над кръста, не е особено гъста ... така, че определено трябва да направя нещо.


Поводът е определено официален. Така, че разчитам на идеи! Hug

# 1
  • Мнения: 9 063
Права или чуплива е косата ти?
Зависи дали предпочиташ по-обемни прически или нещо по-прибрано...дали ще си строго официално облечена или не... Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
Една позната скоро кумува и бяха и направили само отделни кичури на вафлички и то тук - там по дължината на косъма. Тя също не е с гъста коса и стоеше много добре, имаше обем, а не бе като овца   animal085  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 248
Предпочитам по-обемна прическа (за случая специално). Няма да съм твърде официална. Косата ми в момента е права (иначе е леко чуплива).
Жужка, мислиш ли наистина че тук таме цели кичури, направени с пресата е добър вариант?! Бих могла да пробвам - пък, ако не се получи - ще направя и останалата част.


 Hug  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Мисля че си избрала идеална прическа,придава обем,определено не ставаш като овца и стои хубаво погледнато от страни Peace.Аз често се "пресовам" Laughing.Ще ти дам още една идея,повдигаш часта на косата над ушите с шнола нагоре.Долната част откъм корените само минаваш с пресата /на всеки кичур само в корените/,след това пускаш другата част на косата и отделяш тук там много тънки кичурчета,пръскаш ги с лак и ги минаваш целите с пресата,те стават по ясно очертани и лъскави.Дано да го обясних така,че да ме разбереш.Стои много ефектно,придава обем на косата,не е натрапчиво,а и си спестяваш пресирането на цялата коса,което си изисква повечко време и нерви. Grinning

Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 23:05 от КАРЧЕВА

# 5
  • Мнения: 3 248
Мисля че избрала идеална прическа,придава обем,определено не ставаш като овца и стои хубаво погледнато от страни Peace.Аз често се "пресовам" Laughing.Ще ти дам още една идея,повдигаш часта на косата над ушите с шнола нагоре.Долната част откъм корените само минаваш с пресата /на всеки кичур само в корените/,след това пускаш другата част на косата и отделяш тук там много тънки кичурчета,пръскаш ги с лак и ги минаваш целите с пресата,те стават по ясно очертани и лъскави.Дано да го обясних така,че да ме разбереш.Стои много ефектно,придава обем на косата,не е натрапчиво,а и си спестяваш пресирането на цялата коса,което си изисква повечко време и нерви. Grinning


КАРЧЕВА,   bouquet!

Определено вече съм решена, че ще се пресовам. Grinning
Сега лягам, че утре трябва да стана по никое време, за да се направя. Flutter


Лека нощ! Hug

# 6
  • Мнения: 9 063
То ще взема и аз да си направя таквоз чудо Embarassed
Дудка, мерси Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Ааа моля моля пак заповядайте Hug.
Луминоса приятно прекарване Flutter.

Май Дудка повече ви харесва от Карчева newsm78,повечето тъй ме наричате,да взема да се прекръстя пак ли Thinking

# 8
  • Мнения: 9 063
Дудка съм те запомнила, а и звучи по-сладурско, като на дребно пухесто нещо, а Карчева е по...как да кажа..респективно, като на строга учителка Embarassed Embarassed Embarassed
Както си ти харесва на теб Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
Да де,ама тва Дудка звучи като 100 кила Rolling Eyes....

# 10
# 11
  • Мнения: 2 657
Да де,ама тва Дудка звучи като 100 кила Rolling Eyes....

Ако ще да зву4и като 200,си си Дудка smile3534Младен поздрави ли те бре?

и аз мисля,4е идеята на Дудка ще  стане добре Peace

Весело прекарване Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 5 289
Стига ма Йоанооо,че съм дебела знам,ама 100кила Rolling Eyes,недей така моля се....
Не ми е казал нищо,той е толкоз отнесен... ooooh!

# 13
  • Мнения: 6 155
Май Дудка повече ви харесва от Карчева newsm78,повечето тъй ме наричате,да взема да се прекръстя пак ли Thinking

Нееее  Stop  Naughty
Карчева е по-готино  Peace
Дудка ми звучи като нещо друго  Embarassed сори  Embarassed  Embarassed Embarassed

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
Биби гепи Laughing,а тва дребното долу кво значи,че нямам лупа Rolling Eyes hahaha

Общи условия

Активация на акаунт