какво трябва да знам за машина за миене на 4инии?

  • 1 458
  • 15
  •   1
Отговори
  • Spain
  • Мнения: 3 750
е да де мисля да си купя .. но на пазара има голям асортимент ..за цените да не говорим .. от 400 до хиляди левове .. идеи си нямам какво трябда да и гледам на тази машина .
моми4ета кажете вие каква имате ?
как я избрахте  ?
доволни ли сте ?
 аз си харесах една БЕКО -4увал ли е някои тази марка , имате ли впе4атления ?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 974
АМи аз ползвам такава от много години, още мама имаше.
Първата и втората ни беше Канди, определено съм доволна.
Сега си взех една втора употреба Британска (ей сега ще ида да видя каква е Laughing) Хотпойнт е. И от нея съм доволна.
Това което е хубаво, е да вземеш такава която събира поне 9-10 куверта, т.е. да не е от най-малките защото в тях нищо не можеш да събереш. Моята е за 12 куверта, и си събирам и тенджерите вътре.
Определено ако е немска няма да сбъркаш, но мисля и че каквато и марка да вземеш ще си доволна, това е невероятно улеснение.
За Веко не съм чувала отзиви. Май бяха турски.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
Моята е Фагор-испанска,нова с транспортен дефект-козметичен.От най-големите,има 2 програми-с накисване и по-кратка.Има и 1/2 миене.Много съм доволна,а и цената беше супер.

# 3
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ами аз съм в испания ама фагор тук са от 400 евро нагоре .. а тази БЕКо бе6е само 230 и и се за4удих ..
а по колко пъти на седмица я пускате ? имам предвид 4е ако да кажем я ползвам на 2 -3 дни - ще се носят ли неприятни миризми ? ние сме само 2-ма и не използваме кои знае колко 4инии ..оба4е и тях не оби4ам да мия  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 2 181
Да,вярно че си там Laughing.И аз знам че е скъпа и хубава марка,за това само такива си купуваме.Съдомиялната ни струваше 300лв. Grinning.Аз си купувам и си слагам ароматизатор в съдомиялната и не ми мирише много.Пускам я горе долу през ден,когато готвя,че тогава използвам целия ми кухненски арсенал Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 202
Моята е Електролукс за 9 комплекта и я пускам на 2 дни /вкъщи сме 3-ма/. За да не ти миришат съдовете като ги оставяш да стоят повече време в миялната си купуваш ароматизатор и така се спасяваш от миризмата . Хубаво е и да има отложен старт защото я зареждаш и нагласяваш след колко време да тръгне . Другото е да гледаш да не е много шумна / затова се гледат децибелите/ защото иначе и комшиите ти ще разбират кога си я пуснала . Мога само да кажа , че няма да съжалявяш за покупката на миялна .

# 6
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 поправка  Laughing 2-ма и половина Simple Smile
 мерси за отговорите моми4ета   bouquet

# 7
  • София, център
  • Мнения: 686
Ако си вземеш Веко няма да съжаляваш, наш познат работещ ( в сервиза )на Технополис ( или беше Техномаркет ), ни каза, че това са уредите ( изобщо ) с най - малко повреди!
Нашата е най - голямата възможно, клас АА, с 6 програми и какво ли не...не ми се ходи да видя каква марка е, но искам да кажа, че  и една седмица съм забравяла да я пусна, вътре може и умряла котка да има, навън не мирише грам!
Голямата си е удобство, защото нямам тава или теджера която да не влиза...!

# 8
  • София
  • Мнения: 6 921
Скоро се сдобих с Горение-за вграждане.Има доста програми,но още не съм я разучила и я пускам само на една-единствена  Rolling Eyes Безшумна е,икономична,абе с две думи рахат  Laughing

# 9
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Нашата е GAGGENAU - немска. Пускаме я през ден. И Whirlpool са много добри. Гледай да е голяма, икономи4на, тиха, с няколко програми. Имаме дори и еко-програма. Ако ишаш възможност, можеш да вземеш и допълнителна гаранция 5 години.
Но ще се родиш с една миялна, голям кеф е само да подреждаш 4иниите Wink Laughing

# 10
  • Spain
  • Мнения: 3 750
понеже не разбирам много от тези неща се 4удих на всяка една съдомиялня ли може да се сложи панел отпред или  допълнително трябв да питам . имам предвид да стане с цвета на мебелите или поне 4аст ?
благодаря ви за отговорите по4нах да имам по ясна представа за това какво ми трябва  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 22 766
Моята е Електролукс за 9 комплекта и я пускам на 2 дни /вкъщи сме 3-ма/. За да не ти миришат съдовете като ги оставяш да стоят повече време в миялната си купуваш ароматизатор и така се спасяваш от миризмата . Хубаво е и да има отложен старт защото я зареждаш и нагласяваш след колко време да тръгне . Другото е да гледаш да не е много шумна / затова се гледат децибелите/ защото иначе и комшиите ти ще разбират кога си я пуснала . Мога само да кажа , че няма да съжалявяш за покупката на миялна .
Кажи за електролукса,доволна ли си?Кой модел е и колко струва?Мерси Hug

# 12
  • Мнения: 4 447
И моята е Електролукс - много съм доволна. Има програма за отложен старт - мога да я заредя и да се пусне сама след няколко часа (например ако ползваш нощна енергия или в този момент са ти включени много други уреди.Има и програми за бързо измиване, за половината машина. Абе, страшно улеснение е. Вече не мога да си представя живота без нея. Не е дала никакъв дефект вече 3 години (пу, да не я урочасам)

# 13
  • Мнения: 22 766
Нашата е GAGGENAU - немска. Пускаме я през ден. И Whirlpool са много добри. Гледай да е голяма, икономи4на, тиха, с няколко програми. Имаме дори и еко-програма. Ако ишаш възможност, можеш да вземеш и допълнителна гаранция 5 години.
Но ще се родиш с една миялна, голям кеф е само да подреждаш 4иниите Wink Laughing

Лют фен на Гагенау Hug В Испания имах такива.В Бг не съм виждала.

# 14
  • Мнения: 22 766
понеже не разбирам много от тези неща се 4удих на всяка една съдомиялня ли може да се сложи панел отпред или  допълнително трябв да питам . имам предвид да стане с цвета на мебелите или поне 4аст ?
благодаря ви за отговорите по4нах да имам по ясна представа за това какво ми трябва  Mr. Green
Не,тези са специални,за вграждане и напълно интегрирани.При тях липсва предният панел,който се слага от фабрикните на кухнята.

Общи условия

Активация на акаунт