EBAY и PAY PAL

  • 553
  • 4
  •   1
Отговори

Цитат
Някой може ли да ми разясни как точно се пазарува в EBAY и какво представлява PAYPAL, т.е. как да си изкарам такава карта ?

Пиши на кирилица!

Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 23:28 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 855
И аз се интерисувам от това, ще следя темата. Но доколкото знам, най-добрият вариант е, ако имаш някой познат в Англия и той да пазари вместо теб и да ти праща нещата. Иначе излиза скъпо. Но пак не съм на 100% сигурна, така че , ако има по запознати да казват  Grinning

# 2
  • Мнения: X
PayPal е Американска компания която извършва онлайн парични преводи - работи като интернет портмоне един вид, изпращаш си парите при тях (съответно имаш сметка при тях) и те са на разположение за плащане при всеки търговец който приема PayPal като опция за плащане. Повечето (да не кажа всички) търговци на Ebay ги приемат. Даже мисля че собствениците са им едни и същи.
Единствения проблем с който ще се сблъскаш е че PayPal не приемат регистрации от България. Или поне до много скоро беше така, за по сигурно виж сайта им. По мои спомени приемаха доста ограничен кръг от държави.. Щатите, по големите европейски страни.. нещо такова. За Американци дори издават и кредитни карти.
Та така.. не знам дали има друга приемлива опция за пазаруване от Ebay, доколкото знам това е портал на който се предлагат стоки от индивидуални търговци, и с всеки от тях можеш да договориш удобен и за двама ви начин на плащане, с други думи може и да има някакъв начин да платиш без да минаваш през трета страна, обаче аз самата бих се страхувала да изратя директно пари на някой непознат на другия край на света.

# 3
  • Мнения: 27 524
Ние продаваме и пазаруваме понякога през EBAY, доволни сме. С карта Виза действаме. Предлага се предмет и ако има повече от един желаещ, действа на принципа на наддаването и който предложи най-много до ограничен срок, той го взима  Peace

# 4
Блонди  , кажи картата на Виза каква точно трябва да бъде и откъде да си я изкарам р какъв минимум пари трябва да вкарам в нея ?

Общи условия

Активация на акаунт