Количка?????

  • 1 099
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 869
С колко гуми е по-добре да е количката-3 или 4?

# 1
  • Мнения: 1 030
Сигурна съм, че ще получиш различни мнения по въпроса. Разбира се, много зависи и каква е количката, къде е центъра на тежестта / при триколките /. Иначе, аз не съм ползвала триколка, защото ми се струва, че няма да влиза в багажника на колата ми / имам газова бутилка, а колата е хеджбек/.
Иначе съм чела добри отзиви за някои триколки, но за себе си съм избрала с 4 колела.

# 2
  • Мнения: 3 042
С колко гуми е по-добре да е количката-3 или 4?

С 4. Peace По-стабилни ми се струват.

# 3
  • Мнения: 3 322
4 - задължително ! Виждала съм бебе да пада от триколка, заради дупка в тротоара. Никак не е приятно.

# 4
  • Мнения: 3 457
и аз съм за 4 понеже моята е такава Mr. Green

# 5
# 6
  • Мнения: 397
И аз съм за 4 гуми, тъй като ми се виждат по-стабилни!

# 7
  • Мнения: 6 461
Аз за големия съм ползвала с 4 гуми,а за малкия ползвам с 3 гуми .Специално на мен ми е все тая и двете са удобни.Въпрос на предпочитание е всичко защото имам приятелки които  просто не могат да понасят триколките. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 8 917
Ползвала съм триколка - абсолютно стабилна е Peace

# 9
С 4 е по-стабила. Аз карах ролери с количка  Laughing и по-стабилно беше с 4 и интересно на дете newsm71

# 10
  • Мнения: 4 428
И на мен това ми беше голямата чуденка. Но аз се чудех и за тези с 6 колела. В крайна смеска си взех такава с 4 и не съжалявам. Но не мога да си кривя душата и да не кажа, че когато обърна дръжката и бебето гледа напред, щеше да ми е по-удобно, ако се въртяха предните колела.
Преди бях голям противник на триколките, но вече има толкова нови модели /особено последните месеци/, че май ще се замисля сериозно за триколка за второто. Само те съветвам, ако се спреш, на триколка, да си вземеш такава с въртящо се предно колело. При количките с 4 колела не е проблем, но според мен триколка с неподвижно предно колело си е доста неудобно за управление. Като гледам мамите по улиците с такива триколки, голяма борба пада.

# 11
  • Мнения: 1 655
4 - задължително ! Виждала съм бебе да пада от триколка, заради дупка в тротоара. Никак не е приятно.
много интересно как, ако детето е било закопчано с коланите няма как да падне ако ще количката да се обарне, е зависи и от количката,, но ако не си го закопчал с коланите и от 4колка ще падне!

# 12
  • Мнения: 4 362
Ми аз съм бутала с 4-ри и ми е трудно да я вкарам в пътя,с 3-ри ми е по лесно  Rolling Eyes

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Лично на мен ми е по удобна количка с четири колела,защото такива са условията в нашия парк.Стълбите не са пригодени за триколки.Успех каквото и да избереш! Peace

# 14
  • Мнения: 409
С 4 е по стабилна. Успех в избора Peace

Общи условия

Активация на акаунт