Предстои ми раждане

  • 2 109
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Толкова ли е страшно раждането,колкото ми се струва на мен?Терминът ми е за 4 ноември и честно казано се притеснявам как ще мине всичко.Знам,че не съм нито първата,нито последната,която ще ражда,но ако някой все-пак ми даде малко кураж ще съм ви много благодарна. Thinking

# 1
  • Мнения: 616
Не знам защо си решила ,че е страшно да родиш.Искам да ти кажа ,че ако се успокоиш и не се съмоновиваш че ще има проблеми всичко ще бъде наред и ще се насладиш на мига да бъдеш най после с малкото човече което 9 месеца си носила в корема си.А усещането е неповторимо и всичко друго няма значение.Желая ти едно леко и безпроблемно ражадане.

# 2
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
СТискам ти палци, всичко да е на ред, не изпадай в паника, а мисли позитивно - ще видиш твоето детенце след толкова чакане.
Прегръщам те и въпреки че не съм още раждала , знам че по този път трябва да се мине, за да сме всички щастливи.  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 3 807
Мисли позитивно и всичко ще бъде наред.
Пожелавам ти леко раждане и най-сладкото бебче.

# 4
  • Мнения: 22 531
Не знам защо си решила ,че е страшно да родиш.Искам да ти кажа ,че ако се успокоиш и не се съмоновиваш че ще има проблеми всичко ще бъде наред и ще се насладиш на мига да бъдеш най после с малкото човече което 9 месеца си носила в корема си.А усещането е неповторимо и всичко друго няма значение.Желая ти едно леко и безпроблемно ражадане.
Аз имам прекрасни спомени от раждането.В нито един момент не ме беше страх и това ми помогна много.Няма нищо страшно,нито ужасно.Късмет. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 82
Благодаря ви за успокоителните думи.Наистина имах нужда от тях!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 4 573
И двете раждания ми бяха нормални, без упойки и т.н. Никога не ме е било страх. Може би това ми помогна. Не се притеснявай. Желая ти лесно раждане и прекрасно бебче.  bouquet

# 7
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Благодаря ви за успокоителните думи.Наистина имах нужда от тях!!!

Ето малко емоционалана подкрепа и от мен  Hug
Мисли положително и не самонавивай, че те очаква нещо страшно. Има една мисъл, която е много подходяща "Няма нищо по-старшно от самия страх Grinning". Приеми, че това е естественият завършек на бременността и мисли най-вече за бебчето, а не за самия процес на раждането, който предстои.
Сега се сещам, че имаше една много хубава и обнадеждаваща тема, наречена "Маймунската тема", публикувана в подфорума "Кърмене". Можеш да я потърсиш, ако искаш. Страхотна тема е .

# 8
  • Мнения: 1 531
Вярно, че боли, ама не е страшно. И двете деца съм ги родила с нормално раждане. При първото раждане се шокирах от силата на болкатаи бая си повиках, но за второто вече знаех, че боли много и се бях стегнала повече и по-бързо даже забравих. Да не кажа, веднага след раждането вече бях забравила , че боли. Не се паникьосвай, минава и заминава.

# 9
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=42488.0

Ето ти и линк към споменатата от мен тема  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 35 817
Не мисли за раждането като за нещо страшно и ужасно, а като за нещо прекрасно. Именно то ще ти донесе най-прекрасното нещо на земята. Трябва да си силна и заради твоето бебе. Паниката и страха само биха ти попречили да се справиш както трябва.
Мисли, че каквото и да става, после ще си най-щастливата жена и ще гушкаш най-красивото бебе.
Леко раждане и не мисли за него преди да е започнало.

# 11
  • Мнения: 6 461
Не знам защо си решила ,че е страшно да родиш.Искам да ти кажа ,че ако се успокоиш и не се съмоновиваш че ще има проблеми всичко ще бъде наред и ще се насладиш на мига да бъдеш най после с малкото човече което 9 месеца си носила в корема си.А усещането е неповторимо и всичко друго няма значение.Желая ти едно леко и безпроблемно ражадане.
Така мисля и аз.Няма страшно HugУСПЕХ И ЛЕКО РАЖДАНЕ Peace

# 12
  • Мнения: 959
Кураж,ще се справиш.Естествено е да се боим от неизвестното.

# 13
  • София
  • Мнения: 969
Толкова ли е страшно раждането,колкото ми се струва на мен?Терминът ми е за 4 ноември и честно казано се притеснявам как ще мине всичко.Знам,че не съм нито първата,нито последната,която ще ражда,но ако някой все-пак ми даде малко кураж ще съм ви много благодарна. Thinking
не се притеснявай. на мен ми предстои раждане началото на февруари, но не ме е страх много, поне засега де, пък ще видим като наближи. мисля си че зависи от нагласата - положителна или отрицателна. ако се подготвиш за леко раждане, много е голяма вероятността да бъде именно такова. пък и си мисли за бебчо

# 14
  • Мнения: 1 733
Не питай дали е страшно или не - страхът е индивидуален. Освен това историите, които ще чуеш са толкова различни - нито едно раждане не е като друго.
Знай само, че ти предстои най - великото нещо на света - срещата с твоето малко съкровище. ще сте само вие двамата и никой друг! Моментът не може да се сравни с нищо друго - най - великият шедьовър на природата и ти ще си главното действащо лице! Много, много успех ти пожелавам и чакам да се похвалиш! Стискам палци Simple Smile  Hug

Общи условия

Активация на акаунт