Мислите ли че любовта на мъжа минава през стомаха?

  • 3 667
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
 Така  и не се научих да готвя  Embarassed Embarassed
По често си хапваме навън,и мъжо все опява,че  иска да  му сготвя нещо, даже вчера подхвърли нещо от рода на "Любовта на мъжа минавала през стомаха"
Та ви питам мислите ли че е така?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Не, в никакъв случай любовта на мъжа не минава през стомаха.





Около педя по-надолу минава.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 523
 Mr. GreenНе през стомаха, а една педя по-надолу  Mr. Green
Това беше малко на шега, но си има и доста истина. Все пак, ако човекът иска нещо домашно сготвено, разходи се до готварския клуб, поразгледай, има много лесни рецепти, с които дори и начинаещ може да се справи. На мен специално готвенето ми доставя голямо удоволствие, по тази точка мъжът ми не може да се оплаче  Laughing Хайде успех Simple Smile)

Мдаа, малко закъснях с отговора, Бу ме е изпреварила  Heart Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ако е само един стомах без мозък, може и от там да минава. По принцип минава с 20-тина см. по-надолу.
Ъххх, те го написали Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 951
Зависи от мъжа  Naughty При моя - 100%  Laughing

Ами наготви му нещо, той ще се зарадва. А ако наистина нищо не се получи, може да се откаже да ти опява  Wink

# 5
  • Мнения: 179
Ако живее само за да яде -може би.Иначе твърдо не.

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сетих се нещо от книгата "Ханибал", по този повод, но няма да го напиша, защото е малко гадничко.........

# 7
  • София
  • Мнения: 748
Според мен определено минава оттам, не казвам, че готвенето е най-важно в брака, но е едно от важните неща, поне за моя мъж!Ако не готвех, със сигурно щеше да ми се налага да го слушам как въздиша по манджите на мама ,а смятам, че това би ме дразнило ужасно, така че предпочитам да се понапъна и да готвя, пък е и по-здравословно да се храниш с домашни гозби. Все пак зависи мъжът как предпочита да се храни или по-точно как е свикнал при мама.Така мисля аз !

# 8
  • Мнения: 46 508
Минава през други места  Laughing

Моят обича готвено ядене, но не въздиша по манджите на мама  Naughty имам късмет, че готварството му е голяма страст, иначе не знам какво щяхме да правим  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 8 917
По-скоро не Peace

# 10
  • Мнения: 2 292
ами ако е като моя , можеш мног олесно да го откажеш от подобни претенции, като му кажеш, че ще стане дебел. Моя мног осе страхува да не стане дебел (не е дебел) и все гледа да се оттърве да спортува някъде и да се движи. Също не може да мине покрай огледалото, беz да погледне дали нее пуснал случайно шкембе набърzо  #Crazy Та ако не готя има да си вегетира, но на мен не ми се мре от глад  Laughing

# 11
# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ако само оттам минава - яко сте го окъсали: ще трябва да се научиш да готвиш Joy

Не мисля, че минава през стомаха - та те са били влюбени в нас, за да ни позволят да им сготвим и да се опитаме да ги отровим Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 473
Ох, спорен въпрос. И на мен готвенето не ми е страст, но няма как...Половинката определено е чревоугодник, но в същото време страхотен кулинар. Абе не се оплаквам, ама си е друго като съм се развихрила и му усетя удовлетворението в погледа. Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 2 839
Току-що попитах моя. Според него не било вярно. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт