Слънчеви мами в арабски страни-11

  • 18 497
  • 298
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 461
Само с хубави неща да се хвалим от сега нататък.  :bouquet

Попътен вятър на пътуващите,здраве на болните,успехи на учещите и мир и любов на всички. Hug

# 1
  • Мнения: 815
ДАНО, ДАНО, ДАНО се сбъдне всичко, което е пожелала Ноя!!



С пожелания за весел уикенд!!

# 2
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
една минута след нас беше борята, нямате на идея какво е да те пресреща, но сухи се прибрахме и се по4на, разцепи се небето! то от снощи свети, ама днес след хубавото утро, направо си изля яда!оба4е ние корназ с линда отидохме на пазара разходка и разбрахме за едно родило се бебе, айде на магазина и на гости да го по4етем, нали е ифтар, и изненада, се притесниха хората, но бебето си е бели4ко моми4е, както казват  много си е мислела за мене  майката и дойде да ме види бременна, та ще ми прили4а, хахахахано е светло определено! тя  е много щастлива! 4акаме ифтар, аз после на фитнес и дано не се  опукам като снощи! донесоха от "ушите на съдията" и два вида други сладки , малеееееееее ! лошо ми беше, миме бий ма, няма да се дърпам! днес на фитнес ще му кажа да ми вземе хала, пък, ако ще да се тропясам!а много се отпуснах едни табуни, едни плодове, оле мале, пък фурмите- е, кажете как да им откажа, като мигат едно такова свежо!пак се отплеснах за ядене!  #Crazy
сега за болните на миленка, и аз като креми се изправих на нокти като 4етох, просто ужасът си го представям скоро бяхме така и като има и разстройство е пълна радост! дано да има резултат ве4е ле4еието и много витамини милен4е, сиропи, а това от мима е 4удесно като се 4ете!  Praynig Hug
лека ве4ер, отивам да си простирам две перални след потопа и да мия тераси!  Tired

# 3
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Разписвам се и аз тук, за да мога да ви следя и опознавам..... Инъче и аз съм в отбора на болните, но се надявам да се оправям с по-бързи темпове......Ама Казахме, че няма да говорим за болести в тази нова слънчева тема.....
Пуснете само линк в старата тема кън новата, че така е по-удобно, не че да ви уча ама приятелски съвет!!!  bouquet

# 4
# 5
  • Мнения: 815
Благодаря ти, Манел!!  Hug
Винаги с точна информация!!   bouquet
Гледам, че нашето Миленче е започнала тази темичка za arabskite mami Simple Smile Simple Smile Grinning
Интересно ми беше да прочета първите постинги...  Joy

# 6
  • Мнения: 1 655
Честито нова темичка и само хубави новини!
Аз досега готвих,правих рибена супа и си играх да я чистя преди да я сложа в супата, но си е радост да се яде така, а за самито съм отделила малко бяла рибка да му направя утре пюренце!
А сега сложих да варя един карфиол че утре само да го панирам самито напоседак за минута не ме изпуска от поглед, рев със сълзи, днес миех чини и тои до мен на земята в стола за кола пуснала съм му МP3ка с музика и като каза ще реве и ще се гане, щеше да излезе от кошчето, иска на ръце, и аз все му казвам хаиде ето баба ти се връща и ще те носи на ръце намен не ми останаха днес! Embarassed
Миленче по добре ли са децата?
маеси линда кефи ли се на дъжда?ох аз мразя да вали толкова много, мнгоо мокро ей!
ще пропусна някой така че няма да изброявам
Хаиде целувки на всички бебчовци и  Hug на мамите!
лека вечер!

# 7
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
здравейте и от мен! малко късно, но моя бодигард не ми дава да откъсна очи от него Joy
Дано малките Мубарак да са добре вече Praynig а и всички болни деца. няма по-гадно нещо за една майка да ги гледа как се мъчат.
Ноя, и аз си се чудя как не качвам с това ядене, но явно не може да пребори постенето цял ден Laughing пия си зелено чайче, а и крос тренажора за 15мин си вършат работа.

писна ми да съм без мъжо вече Cry другиден рано сутрин си идва и дано да не се разделяме скоро за толкова дълго.
Джипа не смея да го карам без Бутти за сега. нямам книжка и ако нещо стане няма да платят застрахователите. сега по Рамадан всеки ден гледам катастрофи.
лека от мен за сега!

# 8
  • Мнения: 1 184
Ех, Ноичка, много добри пожелания. Както се казва от твоята уста в Божиите уши. Да сме живи и здрави всички и повече хубави неща да ни се случват.
Миме, прехвърли малко от желязната ти воля и насам. Вече съм 2кг от горе, а до края на Рамадан има още време  Embarassed. По принцип не си падам много по сладкото, но този път така ми се услаждат тези баклавички, самбуса, кунафа и т.н.  Embarassed, че ако продължавам в същия дух, не знам...  newsm78. Но хайде, нали нямаше да се оплакваме  Laughing.
Приятна вечер на всички.

# 9
  • Мнения: 1 269
добро утро моми4ета

Нои4ка дано се сбъднат  пожеланията ти и няма ве4е болни малки и големи. Hug

децата са по-добре.малкия все още ми отказва храната,но аз не го насилвам,4е да не вземе пак да повръща.хубаво поне,4е пие вода. похвалих дима,4е си изяде закуската.викам и: "после ще отидем на разходка и ще ти купим наи-хубавата кукла Барби".тя се обръща и ми вика: "Ла.Дима има барби.Мама купи Барби Халид болен" Shocked Не мога да повярвам.Много загрижено станало на маика детенцето Heart Eyes

марси аз много се страхувам от гръмотевици.пускам пердетата и не мърдам от къщи,за сметка на мубарак които много оби4а дъжда Laughing
 любе и аз се за4етох в старата тема.колко бързоминава времето.тогава бях бременна с халид.и как се запознахме с Мима Grinning в старбъкс аз бях с леля ми и дима,а тя с Бути малкия заико Hug

креми до болка ми е познато написаното от теб,но това е някакъв период през които вси4ки де4ица минават.не го свикваи много на ръце,4е после няма оту4ване да знаеш Peace

елип как са малките.оздравяха ли?ще свалиш килограмите,ти сигурно и кърмиш още Hug

миме ще се гушкате с бути,още малко остана.възползваи се сега де нали си мома.прошетаи се малко(то къде ли де,с този трафик,а е и рамадан) Laughing

аз не знам какво да правя.да тръгвам ли да не тръгвам ли.децата са по-добре.полетът е утре ве4ер(в 4 сутринта),ще видя как са днес,ако не повръщат и са жизнени тръгвам,ако не ще поотложим сигурно.има и полет и в вторник сутринта.даите малко акъл моля.нямам нищо на лице(дрехи обувки),а и в неделя съм на лекар Shocked пак вси4ко в последният момент

лек и слън4ев ден на вси4ки Hug

# 10
  • Мнения: 1 655
Добро утро и от нас!
Миленче много се радвам че сапо добре малчовците, а Дима колко е грижовна.
За пътуването аз не знам какво да ти кажа,хем е хубаво да хванете по хубавото време че вече почват студове , хем по добре да забавите заради децата!
Аз днес сложих сами в паяк и тои цъфти от щастие вече го изтласква  се люлее в него, и целия го улигави разбира се но серадва детето!
Поздрави на всички!

# 11
  • Мнения: 689
     Добро утро и от мен,
Пожелавам ви успешна нова седмица,без болни майки и де4ица!!!
Mln-заминавай,не се 4уди.Влажният и 4ист въздух в БГ.щте се отрази добре на децата,така знам.Донесете малко дъжд насам,моля Praynig
 При мен новините не са добри-нямам никакво разкритие и бебето няма да се роди тия дни.Жалко,защтото бъбреците ми ве4е неиздържат и докторката ми каза да пазя леглото(а така ми се ходи на шопинг!!!Пусна ми едни тестове,4ак свят ми се зави...Поплаках си,за успокоение,но поне бебето е добре и няма опасност за него.
 Искам да питам Емирските мами:
1.Имате ли български тв.канали и на кой сателит са?
2.Дайте идея от къде да купя сладки дрешки за моето моми4енце(имам впредвид марки),4е искам нещто по-разли4но и сладко.
3.Някой купувал ли е обувки от Pabloski и доволни ли сте?
 Как ми се щте да си организираме една срещта-по български,ама щте по4акам няколко месеца още!
 

# 12
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
добро и от мен!
Милена, мойто мнение го знаеш Mr. Green сега говорих с майка и ми каза , че времето е мноо променливо и има мноо болни. но пак ти си решаваш.
Лилия, дрехи в Бейби шопа в Шарджа. има намаления. Пабловски са добри, но малко скъпи. в Сентер поинт Дубай или Шу Март там има хубави. в шарджа където е големия Бейби шоп, на същата улица има много магазини различно ниво. така по-лесно ще си избереш. иначе в Сахара центер или Мега мол има всичко на куп.  това за Шарджа.
Ноя, какво стана с Дилан?
ще ходя да обръщам внимание на шейха, че ще шчупи компа Laughing
лек ден!

# 13
  • Мнения: 1 269
ами утре ве4е ще решим със сигурност.да 4укам на дърво малкия си хапна закуската,весел е и дима е добре.отивам на пазар следобед да взема зимни дрехи,ако пък не здраве да е Laughing

лилиа аз много харесвам Паблоски.купувала съм на дима доста обувки от там,цените са им високи (170 дирхама за сандали),но ка4еството им е супер.даже сега съм им харесала боти.вътре с пух,а и много гъзарски.
аз не съм фенка на беиби шопа.понякога има хубави дрешки предимно за мом4енца,но за моми4енца нещо не ме кефят.на дима купувам от некст и един френски магазин(не знам как се пише то4но) които го има в буржуман и мол оф емиреитс.дрехите са им страхотни и много модерни.също Н&М в мол оф емиреитс имат много голям избор на бебешки дрешки на сносни цени.ако имаш път на там разгледаи,а и там вси4ки магазини са ти на куп.
не пла4и сега после ще пла4еш когато няма да имаш време един душ да си удариш Mr. Green шегувам се.успокои се,ще доиде бебето и аз бях без разкритие и щяха да ме приемат в болница да предизвикат раждането до 3 дни,но следобеда ми изтекоха водите и родих.по4иваи си пове4е и спокоино Hug

ще се видим живот и здраве,само да родиш и поотрасне беб4о Simple Smile

# 14
  • Мнения: 590
Добър ден.
mln,радвам се,че децата са по-добре,дано да минава всичко бързичко.Щом може да отложите за вторник newsm78 май е по-добре,ти ще отидеш на лекар,децата ще са се оправили до тогава,но вие си решавате.Дима е  сладурка,болна,но мисли за малкия Heart Eyes
Прогноза за времето

Креми,добре е че се радва на паяка,Йасин не иска повече от 5мин. да стои в него.Чувства се като в капан, много рано се научи да пълзи и му е по-лесно и бързо придвижването без паяк.Надявах се да свикне,че да съм по спокойна,че не е на земята,но не.
Water Lily кога ти е термина?Не се притеснявай,че нямаш разкритие сигурно ти е рано.Аз преносих малкия почти две седмици нямах разкритие до последно и се наложи секцио,не е болка за умиране,ако се наложи.Много е важно да си спокойна,в болницата  акушерките ми се скараха,че мажо не си беше свършил работата
."Който прави бебето,той го изкарва на бял свят" Embarassed
Марси,какво ще готвиш/хапваш днес Joy,азТова мисля да готвяКолкото е турско,толкова и арабско Crazy
Ноя, как сте?
Йасин е по-добре днес,но не мога да кажа същото за себе си обаче Tired.

Последна редакция: сб, 14 окт 2006, 16:02 от manel

Общи условия

Активация на акаунт