Къде Хелий за балони? - Спешно

  • 5 799
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 210
Предполагам, че има нещо като спрейове.
Ако някой е виждал, моля да сподели къде и на каква цена. Лошото е, че се сещам в последния момент. В неделя дребния има РД.

В асико продават, обаче един балон от 50 стотинки, надут с хелий ми го продават за 1.30. Нещо не ми се връзва.

# 1
  • Мнения: 8 917
Предполагам, че има нещо като спрейове.
Ако някой е виждал, моля да сподели къде и на каква цена. Лошото е, че се сещам в последния момент. В неделя дребния има РД.

В асико продават, обаче един балон от 50 стотинки, надут с хелий ми го продават за 1.30. Нещо не ми се връзва.
До НДК на Витоша има магазин в който надуват балони с хелий безплатно Peace

# 2
  • Мнения: 1 210
10x - ще кажа на татенцето, да се организира.

# 3
  • Мнения: 2 323
Безплатно ли..... аз скоро надувах балони - по 1лв ми взеха на бр..... Shocked да не би да ти продават там балоните, да не става с твои и ако ти го дават по 1,50 да кажем то си става същата цена...Безплатен обяд няма Peace много се чудя ако е истина Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 8 917
Като вземах последно /преди година долу горе/ балоните бяха или 30, или 50 ст и ми ги надуваха безплатно. Не виждам причина оттогава да се е променило Peace

# 5
  • Мнения: 1 210
Благодаря ви за отговорите. За съжаление, татенцето не се класира да отиде до там, нито до студентски град, където има една фирма за балони и фоерверки.

Надухме ги както можахме, включително и от онези дългите за фигури. Децата се утрепаха да играят (имаше кака дето ги забавляваше) и не им остана много време да играят с тях. Но пък успяха да ги спукат без никакви проблеми.

Ами това е. Изморихме се всички и отиваме малко да починем.

# 6
  • Мнения: 511
в магазин 101балона

# 7
Или в "Балончо" в Младост

Общи условия

Активация на акаунт