Снимате ли децата си за календари?

  • 1 202
  • 18
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Става дума за тези календари,които продават по фото-ателиетата.Сещате се предполагам  Rolling Eyes Те са готови и само се слага снимката на детето.Интерестно ми е вие какво мислите за тях  Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Да. И подарявам на родителското тяло. Ама не са готови, правят ги, като им дадеш снимка.

# 2
  • Мнения: 6 461
В детската градина ни правят .Там фотограф снима децата и ние си избираме какъв календар предпочитаме. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 643
Да, миналага година, му направих няколко броя такива, не е лоша идея като цяло. Разглеждах доста варианти, включително и такива които се правят директно с фотошоп предполагам. Но тези варианти със снимката ми допаднаха най - много.

# 4
  • София
  • Мнения: 11 692
Синът ми са го снимали в детската градина за такъв календар.А дъщеря ми не е снимана все още за такова нещо!

# 5
  • Мнения: 192
Снимам си я сама, после с Фотошоп-а си правя колажа - картичка или календар и давам файла за копиране. Така се получава нещо различно и със сигурност по-малко кичозно.  Wink

# 6
  • Мнения: 1 263
Не, не бих направила такъв календар. Мога сама да си направя дизайна, но самата идея не ми допада. Едно, че нямам рода на която да раздавам "сувенири", друго, че ми изглежда скучно, защото детето ми толкова бързо се променя...всеки миг е нова и различна и не смогвам да "уловя" всички или дори най-характерните състояния.....

PS: face off , страхотни неща!!! Ужасно съжалявам, че не се занимавам с фотография, това ми е неосъществената мечта.... искам да мога и аааааааз ....

# 7
  • София
  • Мнения: 4 146
На мен много ми харесва тази идея - вместо да се чудя какви коледни подаръци да купувам - мога да направя календар със снимките на всички деца в семейството и да го подаря на баби и дядовци. Обаче  трябва някой да го направи.... Миналата година си останах само с идеята. Не ми хареса изпълнението в детската градина и исках сама да го направя.

# 8
  • Мнения: 8 917
Става дума за тези календари,които продават по фото-ателиетата.Сещате се предполагам  Rolling Eyes Те са готови и само се слага снимката на детето.Интерестно ми е вие какво мислите за тях  Thinking
Сама си ги правя и ги давам да ми ги отпечатат само, в случай, че не се навие мъжът ми /по-скоро постоянно забравя/ да ги изкара той Peace

# 9
  • Мнения: 8 505
Не.Предпочитам да подаря снимка в хубава рамка.

# 10
  • Мнения: 1 259
Не ми харесват календарите,предпочитам хубавите рамки.

# 11
  • Мнения: 1 000
Ние си поръчахме в детската градина
Миналата година на нищо не приличаха, но тази бяха много хубави
нестандартна форма и с героите на Дисни
и раздадохме на родата да се радва.............

# 12
  • Мнения: 8 917
face off , имаш страхотни неща - останах без дъх и докато не ги разгледах всички не спрях.... smile3501

# 13
  • Мнения: 1 165
Ами от известно време обмислям тази идея,но ми се струва,че ще струват много пари. newsm78Даже си мислех да направя малки календарчета и да раздам на всичките си познати.Някой има ли представа колко ще ми излезне направата на 50 джобни календачета?

# 14
  • Мнения: 8 917
Ами от известно време обмислям тази идея,но ми се струва,че ще струват много пари. newsm78Даже си мислех да направя малки календарчета и да раздам на всичките си познати.Някой има ли представа колко ще ми излезне направата на 50 джобни календачета?
Провери в някоя рекламна агенция, но не мисля, че ще са чак толкова много като пари Peace

Общи условия

Активация на акаунт