Уреди за красота

  • 877
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 891
Използвате ли подобни уреди в домашни условия? Доволни ли сте? Замислила съм едното за мен, а другото за половинката за Коледа - има ли смисъл? А препоръки за марки и цени? Блогодаря предварително!

- Уред за подводен масаж на крака

- Сауна за лице

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
Бубанке,тази сауна за лице,къде я откри-какви парички е?

По темата-за съжаление не ползвам-според мъжа ми са излишни глезотиийки Sad
Но пък нали сме жени да се поглезваме... Wink

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Сауна за лице нямам.
Имаме вана за краци - подарихме я с родителските тела на мъжо за нам си къв повод вече.
Ми... не е лоша. Но и не върши чудеса.
Режим на вибрация е ок, но ако пуснеш мехурчетата, хвърчи вода (и това комай повечето по-евтини модели го правят, за скъпите не знам).
Иначе е добра. Отпочиват краката, леко вибрация, поддържа водата не топла (и това при положение, че я наливам топла!), но все пак хладка.

# 3
  • Мнения: 35 891
На този сайт http://www.scorpio92.com/indexbg.htm
търсех картинки, по-късно ще търся продуктите по големите вериги - Денси, Технополис, Техномаркет, Зора - все някъде трябва да ги има!

# 4
# 5
  • Мнения: 35 891
виждала съм ги по магазините, но не съм обръщала внимание до сега, а каквото не ме интересува - не го помня Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 539
Т. нар. сауна за лице я имаме от 100 години, но винаги сме я ползвали за инхалации с лайка, когато някой има хрема. Чак като пораснах се присетих, че туй чудо поначало е предназначено за парна баня Laughing

# 7
  • Мнения: 1 101
Преди няколко години ни подариха уреда за подводен масаж на крака, но почти не съм го ползвала. Не съм очарована Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт