Препоръчайте филмче

  • 1 363
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Седя си пред компютъра, днес ще съм самичка и искам да се нагледам на филми  Laughing Препоръчайте ми нещо приятно, свежо, романтично Sunglasses или просто добър филм, който сте гледали напоследък. И евентуално откъде да си го изтегля.
Благодаря  Hug  bouquet  bouquet

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Напоследък нищо не съм гледала, но много обичам "Пач Адамс", "Зеленият път", "Мила от Марс".   bouquet

# 2
  • Мнения: 287
""Crank" на мен ми хареса newsm10, от Арена или от Дата бг.

# 3
  • Мнения: 805
Ако не си гледала " Докато ти спеше " по Канал 1 снощи, препоръчвам ти него. Той се вписва в критериите. Много хубаво, леко филмче. С духът на Коледа. Обожавам Коледа  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 990
"Къща на езерото" със Сандра Бълок, мисля ,че ще ти хареса . Има го в арената  Peace

# 5
  • Мнения: 1 243
'Дяволът носи Прада' - не е нещо велико,но поне ще се нагледаш на страхотни маркови дрешки и най-вече на Мерил Стрийп Simple Smile Ей тая жена може всичко да играе...

# 6
  • Мнения: 7 474
Петзвезден романс




Мемоарите на една Гейша


Свекървище




Невъзможен за изгонване  -  FAILURE TO LAUNCH

# 7
  • Мнения: 686
Благодаря ви много!   bouquetВсъщност "се дрогирах" с 6 серии на сексът и града. #Crazy #Crazy #Crazy  JoyПо-късно ще пробвам вашите предложения.
Но нека съберем още идеи. Аз ви давам две мои: Prime с Ума Търман и A good woman с Хелън Хънт и Скарлен Джохенсън  Wink

# 8
Твоите мойте и нашите  Деца на килограм  Грозна като смърта

# 9
  • Мнения: 834
Как е оригиналното заглавие на Петзвезден романс?

# 10
  • Мнения: 2 040
Мила, вчера гледах The Devil wears Prada и смятам да го кача на диск,  да не го трия - не че е нещо особено, но обичам такива модни филми ...  Peace
Като казах модни филми, гледай Confession of sociopathic social climber .. на мен много ми хареса ...  Peace
Сега ще гледам My Super Ex-Girlfriend с Ума Търмън ... после ще ти кажа дали ти го препоръчвам ...  Peace

Къща на езерото е много сладко филмче .. хареса ми  Peace


# 11
  • Мнения: 7 474
Как е оригиналното заглавие на Петзвезден романс?

Maid in Manhattan

# 12
  • Мнения: 5 299
'Дяволът носи Прада' - не е нещо велико,но поне ще се нагледаш на страхотни маркови дрешки и най-вече на Мерил Стрийп Simple Smile Ей тая жена може всичко да играе...
Само дето книгата е многоооо по-хубава, и няма нищо общо с филма. Аз съм леко разочарована от филма. Радвам се, че прочетох първо книгата.

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 6 521
Volver/Завръщане/ на Педро Алмодовар. Аз съм малко пристрастна, защото съм му върл фен, но е добър.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт