Спе6ен въпрос!

  • 927
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
Откриха ми някаква бактерия във влагалищния секрет,и ми предписаха Брауновидон вагинални таблетки,аз съм ве4е в 9-ят месец,а 4етох 4е имат протижопоказания,нещо не ми се рискужа да си ги слагам,да не навредят на бебето SadНякой дали ги е ползвал по време на бременност?

# 1
  • Мнения: 8 505
Щом лекарят ти е преценил,че трябва,значи трябва.Няма начин да не е забелязал,че си бременна.

# 2
  • Мнения: 1 079
Каква е бактерията ?

# 3
  • Мнения: 511
през първата бременност и аз си слагах таблетки по предписание на лекар,само че бяха гинодактарин или нещо подобно,точно в 9 месец защото трябва да се изчисти влагалщето от бактериите за да не ги предадеш на бебето,така че слагай няма нищо страшно щом ти са предписани от гинеколог

# 4
  • Мнения: 8 917
Ако ще раждаш нормално, трябва да се излекуваш, така, че май нямаш изход Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 3 456
Слагай ги- трябва да изчистиш влагалището си, щом си в 9 месец започни още тази вечер, защото знаеш ли , кога бебо ще реши да дойде.

# 6
  • Мнения: 1 942
Виж фармацевтичните компании винаги се презастраховат. Ако ти ги е изписал генеколога следящ  бремеността ти, то се разбира, че знае какво прави. Бях в подобно положение и ти съчуствам за тревогата и въпросите, които си задаваш, но трябва да се довериш на лекаря. Всичко ще е наред.  Hug

# 7
  • Мнения: 143
До колкото знам, таблетите са на йодна основа, така че са съвсем безвредни Wink

Общи условия

Активация на акаунт