Тампони за почистване

  • 1 241
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Здравейте,мами искам да ви попитам ползвате ли тампони за нанасяне на тоника,защото аз го нанасям с памуче ,но искам да си купя едни кръгли ако се сещате?И искам да ви попитам къде се продават и колко струват?Предварително ви благодаря за отговорите!   bouquet

# 1
  • Мнения: 18 542
Аз ползвам. По-малко "препарат" отива и не пускат влаканца, което е особено добре за очите.
Цените са различни - аз си взимам от по-ефтините за 100бр. около лев и нещо.

# 2
  • София
  • Мнения: 35 812
Само тампони ползвам  Peace

# 3
  • Мнения: 10 982
Да, по-удобни са от памука и свършват по-бавно.  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 194
А от къде ги купувате от магазините или от аптеките? Simple Smile

# 5
  • Мнения: 8 505
...къде се продават и колко струват?
В аптеките.Между стотинки и 2 и нещо лв в зависимост от бройката и марката.

# 6
  • Мнения: 9 894
няма значение откъде ще ги вземеш. Аз купувам от метро големи опаковки и съм доволна.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 621
Ползвам само такива тампони, навсякъде ги има - козметични магазини, аптеки. Peace

# 8
  • Мнения: 372
Ще използвам темата (извинявам се на авторката), за да попитам нещо пак във връзка със свалянето на грима... и по-точно: как се сваля фон дьо тен? Embarassed Аз отскоро ползвам и освен с тоалетно мляко, ми се струва, че може и с гел-крема за измиване на лице да се маха... Но дали е достатъчно почистването само с гел или тоалетното мляко в случая е задължително?

# 9
  • Мнения: 18 542
Ще използвам темата (извинявам се на авторката), за да попитам нещо пак във връзка със свалянето на грима... и по-точно: как се сваля фон дьо тен?
Махам го с вода и гел за измиване на лице. Моята кожа е смесена.

# 10
  • Мнения: 372
Мерси за отговора. Моята кожа е нормална към суха и чувствителна, но предполагам, че и аз ще мога само с гелчето да го махам...

# 11
  • Мнения: 194
estelle79  Не се притеснявай.Фон дьо тена аз го почиствам с почистващ гел и вода след това слагам тоник.Надявам се да съм ти била полезна с нещо Simple SmileИскам да лагодаря на всички за отговорите Wink

# 12
  • Мнения: 372
 Hug мерси!

# 13
  • Мнения: 5 362
Ползвам само тампони.Има ги навсякъде-и в магазини и в аптеки.

# 14
  • Мнения: 194
Благодаря на всички за отговорите! Simple Smile Купих си тампони и съм много доволна Wink

Общи условия

Активация на акаунт