Заболя ме сърцето....

  • 2 551
  • 40
  •   1
Отговори
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Гледате ли "Отечествен Фронт" с Карбовски?
Дават женския затвор и една жена която похапвайки казва как е убила детето си с ръжен....Ох, чак ми призля  Sick.....
Просто исках да споделя, май от както имам деца страдам от слаби нерви...Ама само като си представя, че детето ми може да го заболи и мен ме боли...
Кажете ми че съм наред...

# 1
  • Мнения: 3 405
Не пожелах да го гледам, напоследък съм много чувствителна към предаванията на Карбовски и ми идват в повече Confused

# 2
  • Мнения: 1 680
по грешка го била убила.

# 3
  • Мнения: 5 299
Не искам да гледам такива предавания. Имам си достатъчно грижи за да оправям собствения си живот. Чуждите драми ми идват в повече точно сега.

# 4
  • Мнения: 3 500
Доплака ми се.Плаках..........Но какво от това един детски живот вече е минало..........Едно дете убито по жесток начин от собствената си майка, ей така за нищо.  А някои казват "Аз съм лоша майка". И тази жена е убила бременна. И Бог я е "дарил" с още едно дете.Тя така каза. Какво да кажа, по-добре да остана безмълвна........

# 5
  • Мнения: 7 474
Убила го е заради едно червило  Cry

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Гледам и се блещя и кълна като стара циганка #Cussing out Нямам думи просто....

# 7
  • Мнения: 7 640
типично в стила на Карбовски. Показва обичайни неща за определено общество от хора

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Пък аз рева...  Cry

# 9
  • Мнения: 7 110
типично в стила на Карбовски. Показва обичайни неща за определено общество от хора
Това общество от хора не гледа телевизия и даже не подозира, че на тази земя има същество с името Карбовски.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
типично в стила на Карбовски. Показва обичайни неща за определено общество от хора
Това общество от хора не гледа телевизия и даже не подозира, че на тази земя има същество с името Карбовски.

съгласна и с 2-те ви  Peace

# 11
  • Мнения: 3 861
добре, че не съм го гледала

# 12
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не искам да гледам такива предавания. Имам си достатъчно грижи за да оправям собствения си живот. Чуждите драми ми идват в повече точно сега.
А и не мисля, че е нужно да се натоварвам с това!

# 13
  • Мнения: 5 613
Не го гледах, повдигна ми се само от рекламата. Почти ежедневно се сблъсквам с такива гадости, не искам да ги гледам и от ТВ.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт